5 kousků, které musí mít vaše dcera na letošní léto

Nejen módou živ je člověk, ale cítit se dobře je určitě důležité. Dopřejte to proto i svým dcerkám a vybavte je na léto nějakými zajímavými, ale i praktickými kousky.

dívčí tepláky

Stylová tepláková souprava

Trendem letošní sezóny je i díky pandemii volné a pohodlné oblečení. Novou oblibu si získaly všechny teplákovky, kalhoty na gumu a všudypřítomná volnost. Pořiďte proto i vy dceři nějaké stylové dívčí tepláky, ideálně v kombinaci se slušivou volnou mikinou. Díky zvýšenému zájmu mezi dospělými se i dětská tepláková móda za poslední rok hodně proměnila, a stojí proto za to zapátrat v nabídce a vybrat na letní večery něco originálního. Možná vyberete i nové chlapecké tepláky pro syna a sourozenci se můžou stylově vydat ven spolu.

Lněné šaty

Druhým velkým trendem tohoto léta budou kvalitní přírodní materiály v čele se lnem, který je tou nejlepší volbou do horkých dní. Zkuste se tedy i v dětské nabídce podívat po tomto materiálu, jehož jedinou nevýhodou může být nadměrné krčení. Pro tyto případy jsou tu ale látky se směsi lnu a dalších materiálu. Oblečení je stále lehké a příjemné, a přitom se méně krčí.

Pestrobarevná bunda

Na výlety a do chladnějších dní se hodí dívčí sofsthellová bunda, která už dávno není jen funkční a praktická. Poslední roky je v nabídce spousta látek se stylovými potisky a v různých barevných kombinacích. Holčičky si jistě rády vyberou tu svou vysněnou bundu s potiskem plameňáků, víl nebo květin.

Lehké sandálky

I boty podléhají ve velkém trendům. Letošní sandálová sezóna se ponese v duchu lehoučkých kožených bot většinou s krytou špičkou, která dětem ochrání prsty. Barvy nechte zvolit dítě, ale v oblibě stále zůstává zejména hořčičně žlutá.

Stylové kloboučky

Praktickým a zároveň stylovým doplňkem jsou na léto různé kloboučky, kšiltovky, šátky a čelenky. Zkuste podobných pokrývek nakoupit více a kombinujte je s aktuálním oblečením. Dívky budou nadšené a ještě chráněné proti slunci a úpalu.

1moda.cz