5 tipů na jarní cool nehty

Hezké nehtíky jsou dnes samozřejmostí pro mnoho dívek a žen. Už nás nebaví mít krátké a okousané nehty, které ne a ne dorůst do požadované délky. A když už se tak konečně stane, některý z nich se ulomí a všechna krása je tu tam. Proto si mnohé z nás oblíbily nehty gelové, které vypadají docela přirozeně a není s nimi v podstatě žádná práce. Přece jen údržba přírodních nehtů zabere nějaký ten čas, který dnes nemáme nazbyt, takže jsou často gelové nehty optimálním řešením.

Pokud si i vy neumíte představit život bez gelových nehtů, víte, že je musíte pravidelně doplňovat. Některé z vás si možná zvládnout vytvořit i doplnit nehtíky svépomocí, když k tomu máte potřebné pomůcky, nicméně interval mezi doplněním se pohybuje obvykle 2-4 týdny. A to je třeba vždy přemýšlet nad tím, do jakých barviček nehtíky tentokrát ladit, jaké zvolit zdobení nebo s čím novým vlastně přijít, abyste měla opět originální modeláž. Proto jsme pro vás připravili 5 jarních tipů, díky kterým mohou být vaše nehty v toto krásné a vzkvétající roční období cool.

1) Retro barvy

Retro styl se vrací do módy v plné míře a dostává se do sféry oblečení, módních doplňků, líčení a úpravy nehtů. Retro prostě frčí! A hlavně na jaře a v létě vám to může hrát do karet, protože retro nehtíky jsou jako stvořené pro toto období. Představit si pod nimi můžete pestré a výrazné barvy i odvážnější motivy. Nebojte se odstínů červené, fialové, žluté, růžové, oranžové, modré i zelené. Originálně vypadá i kombinace těchto barev, ač na první pohled k sobě ladit nemusí, posléze poznáte, že třeba i oranžová s růžovou vypadá velice stylově. Lakování zvolte na celou plochu nehtů, nemusíte přeci neustále nosit nudou francii.

1_44

2) Inspirace v květech

Jaro a květy….to k sobě prostě patří. Trendové jsou květinové motivy a opět na čemkoli. A to platí i v případě nehtů. Velice pěkně na nehtech vypadají něžné květy různých rostlin. Ty na nehty dostanete jednoduchým a rychlým způsobem díky samolepkám na nehty. Kupříkladu ve specializovaném e-shopu v této kategorii http://www.rajnehtu.cz/samolepky-na-nehty/ jsme jich našli hned několik. Květinky mohou být barevné i jednobarevné.

1158

460

Existují i sušené květy, které lze aplikoat na nehty pod gel. Mají podobu 3D, takže to vypadá, že jsou na nehtech opravdové květiny. Pokud jste zručná, můžete si také květy nakreslit.

3) Prolínaní odstínů

Velice cool nehty jsou také ty, které jsou vytvořeny technikou ombré. O ombré jste možná již slyšely v souvislosti s barvením vlasů, ale dají se v tomto stylu vytvořit i nehtíky. Jedná se o prolínání několika různých odstínů. Záleží na vaší fantazii, kolik tónů použijete a zda se bude jednat o jednu barvu ve světlějších až po nejtmavší odstín, či zvolíte naprosto odlišné odstíny. Ombré nehty jsou ale úžasné a naprosto originální. Ombré lze kombinovat i s klasickým lakováním.

1947957_683290198376216_923136363_n

4) Dravá šelma

Zvířecí motivy frčí již nějaký ten pátek a i v této sezóně tomu nebude jinak. V leopardím vzoru budete za neodolatelnou dravou šelmu. Zkuste např. i motiv zebry a trošku jinak. Nemusí se jednat o kombinaci barev typických pro dané zvíře, uchopit se to dá i jinak a využít i jiných trendů, třeba výrazných barev jako v případě, který můžete vidět na fotografii. Zářivá růžová a zebra razítko vypadá doslova k nakoustnutí.

66866_538684499503454_391310001_n5) Hezky do kulata

Poslední náš tip se týka tvaru nehtů. V poslední době jsou velice moderní vytvarované nehty do kulata, jakoby do tvaru vajíčka. Navíc je kulatý tvar i praktičtější, než ten hranatý. U hranatých nehtů se může stát, že se vám kousíček z hrany ulomí apod. I kulatých toto nehrozí.

10175019_622930981115083_5046826380976782808_n

1moda.cz