Bez vhodné kabelky není žádný outfit úplný

Většina mužů tento fenomén nechápe a budí v nich respekt – dámské kabelky. Tolik se toho do nich vejde a všechno se v nich ztratí! Neznám ženu, která by vyšla ven bez praktické tašky do ruky či přes rameno. Jestli ano, jistě má na zádech slušivý batůžek nebo v ruce psaníčko. Každá z nás má doma na výběr kabelky pro každou příležitost.

Základní vybavení každé ženy

Bez ohledu na to, kolik jich právě vlastníte, nutně potřebujete několik základních. Za prvé určitě musíte mít kabelku na každodenní pochůzky. Pokud přitom potřebujete mít volné ruce, šikne se crossbody kabelka.V ideálním případě je dostatečně velká, aby se do ní případně vešel i nákup večeře.

dámské kabelky

Kromě několika kabelek vhodných při procházkách ve dvou nebo pro posezení s přáteli, jsou v základní výbavě nezbytné 2 – 3 luxusní kabelky pro slavnostnější denní i večerní příležitosti. Jsou situace, kdy se prostě potřebujeme blýsknout a nemusí to být právě ples v opeře. Někdy musíte být šik i uprostřed dne – například při obědě s manželovým šéfem – a laciná kabelka vám na eleganci nepřidá.

Nikdy jich není dost

Vašemu partnerovi to sice nevysvětlíte, ale fakt je, že kabelky podléhají módě stejně jako oděvy nebo boty. Proto je musíme pravidelně obměňovat, vyřazovat a dokupovat.

Já osobně sázím na kožené kabelky, klasické nadčasové kousky, ale stejně je nutné doplnit je o trendy taštičky, momentálně například o lakovanou umělou kůži nebo kabelky textilní, které se opět vrací.

Široký výběr na blaire.cz

Přestože nákup kabelek je často spíš impulzivní, většinou koupíme tu, která „nám padla do oka“. Pokud máte jasnou představu o tom, jak by měla vaše nová společnice vypadat, asi jste, stejně jako já, schopné hodiny prohlížet, co nabízí e-shopy. Pak jistě nezapomeňte na blaire.cz, módní internetový obchod s ucelenou nabídkou kabelek, peněženek a opasků od italských výrobců. Z takového množství krásných kabelek si vyberete, i kdyby nebyl ke každé dárek zdarma.

1moda.cz