Buďte styloví v pohodlných dupačkách

Dětem oblékáme dupačky, abychom jim zajistili maximální pohodlí a teplo. Proč totéž nedopřát i sobě? Natáhnout na sebe jediné oblečení, které nikde neškrtí, je hřejivé a příjemné na omak, natáhnout se na pohovku k televizi a užít si klidný večer. Sychravé podzimní dny k tomu přímo vybízejí.

Troufnete si?

Před časem tento poněkud originální stylový kousek oděvu zviditelnily celebrity z celého světa, když se v slušivých dupačkách pro dospělé objevovaly na veřejnosti. A zdaleka to nebyly jen ženy, dupačky totiž nosí i muži.

Tak co, najdete i vy odvahu a v pohodlných dupačkách zajdete s kamarády na pivko nebo třeba zaběhat si či vyrazíte na procházku s pejskem do parku? Pro toto naprosto trendy oblečení najdete nespočet využití, záleží jen na vaší kreativitě a odvaze. V ničem jiném se nebudete cítit tak pohodlně.

Domácí pohoda

K domácímu povalování a lenošení jsou dupačky přímo stvořené. Nevadí, že v nich nejste právě sexy, jejich mazlivé objetí si prostě musíte dopřát. Navíc ke každému overalu pro dospělé získáte pár stejně hřejivých bačkor s protiskluzovými podrážkami. Dokonalé pohodlí bude zaručeno a uvidíte, že ani váš partner neodolá.

Kupte sobě i jemu na dlouhé zimní večery stylový overal s kapucí, kapsami po stranách a velkou klokaní kapsou na břiše. Snadné oblékání zajistí dlouhý dvoucestný zip, který můžete rozepnout shora i zespodu.

Netradiční pyžamo pro dospělé

A kdybyste se v nich přeci jen na ulici vyjít neodvážili, pořiďte si dupačky na spaní. Jejich výhodou, kromě toho, že nemají žádnou gumu v pase, takže neškrtí, je skutečnost, že vás udrží v teple, i když se odkopete. Zajistí vám tepelný komfort po celou dobu spánku, nevadí, že se zrovna netopí. V noci vás nebude budit chlad, perfektně se vyspíte a ráno se vám bude příjemně vstávat.

Je nutné o přednostech dupaček pro dospělé psát víc? Snad jen to, že jsou k dostání v mnoha velikostech, barvách i vzorech. Stačí si jen vybrat – třeba na TRIKONATOR.CZ.

1moda.cz