Čistá a přirozená pleť

Dnešní doba vyvíjí na ženy vysoký tlak. Samozřejmě, leckdo může říct, že si za to můžeme samy, že je to výsledek emancipace. Tak či onak ženy to měly a mají těžší než muži. Pokud chcete být úspěšná a udržet se na vedoucí pozici, musíte toho vědět víc než oni. Do toho se musíte postarat o rodinu, aby neumřela ve špíně a hlady, a přitom zůstat krásná do nejdelšího věku.

ošetření aknéZáklad je vymezit si čas pro sebe. Umět relaxovat. A nechat se hýčkat, chodit na masáže, dopřát si kosmetiku, pedikúru a jiné. Pravidelná péče o pleť její vzhled a svěžest prodlouží. Pravidelná návštěva kosmetiky naší pleti však dodá zdravý look. Pokud máte problematickou pleť, rozhodně se do likvidování nežádoucích pupínků nepouštějte sama.

Hloubkové čištění

Póry jsou našimi nepřáteli. Někomu se ucpávají víc a častěji. Někdy postačí dodržení určitých zásad. Vyčištění pleti lze provést několika způsoby. Oblíbená je třeba ultrazvuková špachtle, která odstraňuje i starou zrohovatělou kůži a odumřelé buňky. Navíc hloubkově pleť hydratuje, obnovuje kožní buňky a redukuje jizvičky. Kosmetika v Praze nabízí i úkony spojené s masáží obličeje, krku a dekoltu. Důležité je mít na paměti, že kůže v těchto oblastech těla je velmi jemná, a tedy náchylná k vraskám a vyrážkám, proto vyžaduje citlivé zacházení a naši zvýšenou pozornost. Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky přispívá k omlazení pokožky. Má blahodárný vliv na hojení zánětlivých pupínků a zároveň posiluje obličejové svaly. Vaší mimice tak zůstane dlouho mladistvý a přirozený vzhled.

Akné je i mužským problémem

Ačkoli to vypadá, že veškeré kosmetické úpravy jsou jen pro ženy, je to hloupý zakořeněný omyl společnosti. Muži mají stejné potíže s pletí jako ženy. Jediný rozdíl je, že pánům vrásky sluší o něco víc. Kosmetický salon Praha si poradí i s těžším projevem zánětlivých pupínků na mužské pleti. Ošetření akné vyžaduje procedury a použití vhodných a funkčních přípravků, které profesionálové z pražského salonu ovládají dokonale.

Ceny kosmetického ošetření jsou přímo úměrné péči, kterou dostanete. Ciťte se dobře, vypadejte skvěle.

1moda.cz