Dámské podzimní kabáty z kolekce podzim 2014

Za nejdůležitější volbu letošní podzimní sezóny, z pohledu módy, můžeme označit výběr toho správného kabátku. Ten vás bude celým tímto ročním obdobím provázet, proto nám dáte jistě za pravdu, že je potřeba vybírat pečlivě, ať jste celý podzim krásná a IN. Kabát vás zahřeje i ochrání alespoň částečně před deštěm, který bývá na podzim častým.

Ke chladnějšímu podzimu neodmyslitelně kabáty nebo bundy patří. Nikdy z módy nevyjdou a prioritou je, aby vás kabátek zahřál a zároveň jste v něm vypadala pěkně. Velkou výhodou pro tuto sezónu je fakt, že budou frčet jakékoliv možné dámské podzimní kabáty, které se kdy v módě objevily. Na tom v podstatě až tak nic zvláštního není, protože řada trendů je vždy inspirována minulostí a přichází s určitými inovacemi, co se týče materiálů, provedení apod. A ptáte se, jaký styl kabátů bude vládnout podzimu 2014? Pro inspiraci jsme nahlédli na novou kolekci podzimních kabátů do e-shopu GetFashion.cz, takže se na módní kousky pojďme podívat.

Klasické trenčkoty

S času vzdorným trenčkotem nemůžete ani tento podzim šlápnout vedle. Moderní jsou minimalistické střihy a kabátky, jež disponují páskem. Trendy jsou vysoké límce, které vypadají skvěle a zároveň vás zahřejí. A po jakých barvách se poohlédnout? Zapomeňte pro jednou na černou a dejte přednost třeba šedé, velbloudí i tmavě modré. Ženy, které mají rády něžný ženský styl mohou zvolit kabátek v červené nebo světle růžové.

Dámský kabát Voyelles - světle šedý, cena: 1290 Kč

Dámský kabát Voyelles – světle šedý, cena: 1290 Kč

Dámský jarní kabát Voyelles - červený, cena: 1190 Kč

Dámský jarní kabát Voyelles – červený, cena: 1190 Kč

Sportovní kabátky

Trenčkoty jsou přece jen elegantním typem kabátků a pokud dáváte přednost sportovními stylu, nemusíte se spoléhat pouze na sportovní podzimní bundy. I sportovní ženy si mohou pořídit kabát, ve kterém se budou cítit dobře. Stačí sáhnout po vhodném střihu. Pohodlný vzhled kabátům dodává třeba kapuce.

Dámský lehký kabátek Urban Surface - tmavě modrý, cena: 590 Kč

Dámský lehký kabátek Urban Surface – tmavě modrý, cena: 590 Kč

Džínový kabát

Nesmrtelná džínovina vládne světem módy a pokud se podíváme na dámské kabáty, i v tomto případě lze pořídit džínové kabátky, ve kterých budete mít šmrnc. Pokud tedy máte ráda tento materiál, džínový kabát vám nesmí v podzimním šatníku chybět.

Krátký dámský džínový kabátek Chic & Jeune - tmavě modrý, cena: 590 Kč

Krátký dámský džínový kabátek Chic & Jeune – tmavě modrý, cena: 590 Kč

Dámské kabáty, které můžete vidět na fotografiích, jsou z nové kolekce podzim 2014, jež můžete pořídit v internetovém obchodě GetFashion.cz.

1moda.cz