Dejte vale brýlím, objevte čočky!

Nasazujete si právě teď brýle, abyste mohli přečíst tento článek? Nebo je nosíte prakticky neustále a jste bez nich ztraceni? Přitom vám otravují život, stydíte se za ně nebo je zkrátka nikdy nemůžete sladit s vaším outfitem? Nebo jste nad touto intelektuálně vypadající pomůckou vyzráli a pořídili si kontaktní čočky?

barevné kontaktní čočky

V současné době suplují kontaktní čočky moderní a velmi využívanou pomůcku sloužící ke korekci různých zrakových vad. Postupem času jsou neustále zdokonalovány a vyráběny tak, aby si vybral opravdu každý.

Svět jinýma očima

Klasické brýle mohou představovat jak fyzickou, tak psychickou nepohodu. Při dlouhodobém nošení vás mohou trápit otlaky často způsobené váhou brýlí v důsledku vysokých dioptrií, nutnosti neustálého čištění a opatrování před ztrátou či rozbitím a s tím spojenou finanční újmou. Pro sportovně založené jedince jsou brýle velmi nevítaným doplňkem. S kontaktními čočkami vám tyto starosti nadobro odpadají.  Jakmile se s nimi naučíte pracovat a starat se o ně, což není nic těžkého, budete se divit sami sobě, že jste jejich výhody neobjevily mnohem dříve!

Neomezená škála možností

Oční problematika obecně se za posledních několik let posunula mílovým krokem kupředu. Kontaktní čočky dnes seženete různé – dioptrické i nedioptrické. Například barevné kontaktní čočky vám umožní stát se na chvíli někým jiným, zvýrazní pohled a zaujmou naprosto každého, kdo se vám podívá do očí. Stejně tak tomu bude v případě, pořídíte-li si tzv. crazy kontaktní čočky. Ty se dají sehnat v celé škále barev, vzorů a motivů a jak již název napovídá, jsou bláznivé, odvážné a věřte, že jako módní doplněk nepostradatelné pro milovníky extravagance.

Dopřejte si komfort a zažijte to, o čem jste doposud jen snili. Nechejte si poradit s výběrem, cenou i doplňky a pak vám již nic nebude stát v cestě za novým pohledem na život.

Sdílet článek

1moda.cz