Fénujte své vlasy zdravě a do krásy

Vlasy jsou korunou každé ženy. Také patříte k těm, které si rády pohrají s jejich úpravou? Pak používejte šetrné fény a kvalitní stylingové přípravky. Pokud budete o své vlasy pečovat správně, odmění se vám svou vitalitou a zdravým leskem.

Je velice příjemné si vlasy umýt a nechat je přirozeně schnout. Jakoby se z nich ani nevytrácela ta osvěžující vůně a síla. Ne vždy ale máme dostatek času pro takový časově náročný rituál. V ten okamžik nastupují fény jako nejlepší pomocníci pro naše čerstvě umyté vlasy.

Stop týrání vlasů

Celé řadě žen se stává, že více než na zdraví svých vlasů myslí na dokonale vytvořený účes. To, že vlasy nešetrným zacházením trpí, poznají až po čase. Proto, aby vaše vlasy zůstaly krásné a silné i po každodenním mytí, je třeba osvojit si správné způsoby fénování.

Fény bývají postrachem vlasů především kvůli extrémně horkému vzduchu, který má vlasy co možná nejrychleji vysušit. Pokud chcete z fénu udělat praktického pomocníka a nikoliv nepřítele, zapínejte jej na střední stupeň vysoušení. Existuje také celá řada přípravků, se kterými budou vaše vlasy během fénování lépe chráněny. Vzdálenost mezi fénem a vlasy pak udržujte alespoň na deseti centimetrech. Kromě toho dávejte pozor, abyste fénem nesušily určitou část vlasů příliš dlouho. Odshora dolů rozčesávejte vlasy kartáčem a rovnoměrně je fénujte tak, aby se určité prameny vlasů nepřehřály.

Nové technologie pro vaše vlasy

Pokud vám opravdu záleží na zdravé kráse vašich vlasů, zapomeňte na zastaralé fény s omezenými funkcemi. Namísto nich vyzkoušejte kvalitní fény z kadeřnických salonů a uvidíte, že odteď si úpravu vašich vlasů budete náležitě užívat! Skvělou volbou pro vaše vlasy jsou například moderní ionizační fény, které svými zápornými ionty vlasy uhladí a propůjčí jim přímo hedvábný vzhled. Takové fény zaručují rychlé, ale zároveň šetrné vysoušení.

Nabídka kvalitních fénů je v dnešní době opravdu široká. Pokud se poohlížíte po nějakém konkrétním fénu, který je praktický, lehký a skvěle padne do ruky, vyzkoušejte například fén na vlasy Jaguár. Představte si, že tento fén dokáže díky ionizačnímu efektu rozdělit kapky vody na menší počet, a tím je mnohem efektivněji vysušit.

Stále ještě přemýšlíte, zda si vaše vlasy zaslouží dárek v podobě šetrného fénu? Můžete přemýšlet dál třeba na stránkách tematického obchodu nehty-vlasy.cz, který nabízí profesionální fény pro všechny ženy, které dbají o krásný a upravený vzhled svých vlasů.

1moda.cz