Jak být krásná i s těhotenským bříškem?

Každá žena ráda slýchá, když ji někdo polichotí, jak jí to sluší. Dvojnásob to pak platí v případě nastávajících maminek s bříškem. Jakmile uslyší, že vypadají krásně, zbaví se nepříjemných pocitů. Pro každou ženu představuje těhotenství nádherné, zároveň i náročné období. Je důležité, aby si i tento čas budoucí maminka, co nejvíce zpříjemnila, k čemuž pomůže to správné těhotenské oblečení.

Těhotenské oblečení představuje ideální prostředek, jak si žena upevní přesvědčení, že je přeci jen pořád krásná. I vy nyní čekáte miminko a prožíváte určité komplexy, jak s rostoucím břichem ztrácíte na přitažlivosti? Ze zdravotního hlediska je nejdůležitější, aby bylo těhotenské oblečení pohodlné, nicméně pro vlastní uspokojení je klíčovým prvkem i paráda, a ta často nad pohodlností vítězí. Dnes však není problém skloubit obojí dohromady.

Jaké jsou trendy v těhotenské módě?

Stejně jako klasické oblečení podléhá trendům, výjimku netvoří ani těhotenská móda. V současné době jsou velmi moderní odlehčené materiály, jež jsou ideální třeba právě i nyní na podzim, ale nosit se dají kdykoli. Výhodou je to, že tyto materiály je měkčí a tudíž i pohodlnější. V kurzu jsou zejména elastické, bavlněné materiály a džínovina, ve kterých se budete cítit dobře.

Těhotenské kalhoty stále disponují pružným úpletovým pásem přes břicho a záda. Narazit můžete i na modely, jež nabízí rozšířenou gumu, případně se zapínají pod břichem. Líbit se vám mohou velice volné kalhoty „harémového“ stylu, jež jsou v poslední době velkým hitem i u klasické módy. Využít můžete i trendové těhotenské leginy a k tomu volnější tuniku.

Tuniky se řadí mezi nejoblíbenější těhotenské oblečení a můžete si je pořídit v nejrůznějších provedeních. Co se týče triček a svetrů, opět převládají pohodlné materiály. Trička a svetry jsou přes bříško volnější a jsou vhodná i pro nošení během kojení.

Nastávající maminky, které jsou nyní těhotné mohou podzim přivítat v barvách, jako je šedá, béžová, velbloudí, tmavě modrá, ale také v černé, která zeštíhluje. Vyhýbat byste se neměla ani výraznějším barvách, jako je červená, růžová či zelená. Ač je podzim spíše pochmurnějším ročním období, zpestřete si jej pěknými a veselými barvičkami. A to, že vám roste bříško, je přeci krásné, proto jej nechte vyniknout ve výraznějších odstínech.

Kde na těhotenské oblečení?

Široký sortiment těhotenského oblečení naleznete v e-shopu tehotenskezbozi.cz, který se specializuje na módu pro těhotné ženy a kojící maminky. Oblečení je obměňováno dle aktuálních módních trendů, takže zde zaručeně narazíte na moderní kousky. Nebojte se do nákupu těhotenské módy investovat, ač ji vynosíte jen krátce. Posléze ji můžete prodat třeba kamarádce nebo přes internet. Ve zmíněném e-shopu je veškeré zboží vyrobeno výhradně v zemích EU, takže ne žádná nekvalitní Čína. Zpříjemněte si čas těhotenství a mateřství díky kvalitnímu a krásnému oblečení.

Tip: Podívejte se na naši galerii

1moda.cz