Jak nakupovat oblečení pro miminka za super ceny

Když jste na mateřské, všichni kolem vás si najednou myslí, že máte na všechno spousty času. Na vaření, uklízení a nákupy. Málokdo si však uvědomuje, že malé dítě znamená hlavně hodně starostí. Vypravit se s ním ven je práce na celé dopoledne, a tak maminky potěší, když mohou hromadu věcí vyřídit online.baby-752188_1280

To v dnešní době není až takový problém, online se dá pořídit celá výbavička pro miminko včetně bohatého výběru oblečení. A o tom si dnes budeme povídat.

Na českém trhu se totiž mezi maminkami rozmohla obliba e-shopu Tinky.cz. Slogan tohoto internetového obchodu zní „Vše pro dětský úsměv“ a podle toho vypadá i jejich sortiment. Prodávají kočárky, autosedačky, hračky, kojeneckou výživu a značkové kojenecké oblečení. Právě poslední jmenovaná kategorie má mezi zákaznicemi největší úspěch. Líbí se jim holandské aukce i Tinkyády.

Oblečení za dobré ceny až ke dveřím

baby-1399332_1280

Tinky.cz se snaží vybudovat komunitu spokojených maminek. Mají svou vlastní Tinky TV, poskytují poradenství a vyznačují se osobním přístupem. Maminky lákají hlavně na tři významné vychytávky ve svém e-shopu.

baby-22199_1280

1. List přání
Maminky si na Tinky.cz mohou vytvořit vlastní seznam oblečení a doplňků, které by se jim pro děťátko hodily. Příbuzní a známí pak místo zbytečných dárků mohou darovat něco, co bude skutečně využito.

2. Holandské aukce
V holandských aukcích se dá nakoupit opravdu levné oblečení pro miminka. Spočívají v tom, že se vezme nějaký výrobek a jeho cena se postupně snižuje, dokud se nenajde někdo, kdo ho za tu částku koupí.

3. Tinkyády
Tinkyády jsou speciální slevy na různé kojenecké výrobky, potřeby a oblečení. Aktuálně jsou ve slevě Sunary a plenky Happy Junior, zítra tam může být něco jiného.

Maminkám stačí deset minut času denně. Podívají se na Tinky.cz, jaké běží aukce nebo co je zrovna ve slevě, a v případě, že se jim to hodí, objednají. Takhle se dají docela snadno nakupovat kojenecké potřeby za nízké ceny.

1moda.cz