Jak nejlépe vybrat stylovou kabelku

Kabelka je nejdůležitějším doplňkem, protože ji nosíte neustále u sebe. Zároveň slouží jako praktický pomocník pro přenášení všech potřebných věcí, a tak je důležité ji vybrat nejen s ohledem na hezký vzhled, ale také na funkčnost. Oba faktory se dají dobře zkombinovat, aby byla vaše kabelka opravdu stylová, a přitom vysoce praktická.

kabelka značková

Dostatečný prostor

Základem je vybírat kabelku podle toho, kolik potřebujete prostoru. Vyrážíte-li do společnosti bez zbytečných věcí, zvolte si jen malé psaníčko. Naopak do práce, nebo když jdete do města, využijete spíše kabelky s dostatkem prostoru. I praktická taška přes rameno může být stylová a moderní. Důkazem toho jsou například Guess kabelky. Vybírat si můžete z mnoha elegantních a jednoduchých designů i bohatě zdobených kousků. Na své si přijde úplně každý – kabelky se vyrábějí ve sportovním stylu i v provedení, které se hodí do společnosti. Vybrat si také můžete hned z několika typů popruhů:

  • S oušky / držátkem do ruky
  • S krátkým popruhem do ruky
  • S popruhem přes rameno

Kvalita je důležitá

Pokud si vybíráte kabelku, dbejte na to, aby byla kvalitní. Dobře zhotovené kabelky vydrží mnoho let a stále budou vypadat dobře. Ačkoliv je jejich pořizovací cena vyšší, ve výsledku díky její životnosti ušetříte. Méně kvalitní kabelky se během pár měsíců zničí a pak musíte kupovat nové. Kvalitu poznáte podle materiálu i podle vzhledu. Pokud nemáte možnost kabelku například při nakupování na e-shopu naživo vidět, je zárukou značka. Pokud je kabelka značková, máte jistotu, že se jedná o kvalitní kus. Každá značka má svůj standard, na který se můžete spolehnout.

Nezapomeňte na doplňky do kabelky

Součástí kabelky jsou neodmyslitelně doplňky, které v ní pravidelně nosíte. Příkladem jsou sluneční brýle dámské a další drobnosti. V každé kabelce by také neměla chybět peněženka a taštička na malé věci, jako je například malování. Malou taštičku a peněženku si dokonce můžete sladit s kabelkou do stejného provedení tím, že je nakoupíte v jednom designu od jedné značky.

1moda.cz