Jak nosit skinny džíny

Pro mnohé z nás jde s největší pravděpodobností o ten nejběžnější kousek umístěný v dámském i pánském šatníku. Pokud je ještě nemáte, určitě si je pořiďte, nemohou ve vašem šatníku rozhodně chybět. Skinny džíny se nosí stále a v některých kombinacích také velmi dobře vyniknou. Skinny džíny se drží na módní špici velmi dlouho a vévodí kalhotám už deset let. Jde tedy o jednu z nejvytrvalejších módních vln. Určitě je ale za čas zase na chvíli nahradí rovné nohavice anebo široké zvonáče.

Skinny džíny

Módní vlny přicházejí a odcházejí. Než tedy tato módní vlna pomine, užijme si obepnutých džínů co nejvíce. Noste je tak, aby vám to slušelo a vypadali jste co nejlépe. Poradíme vám pár kombinací, které zaručeně zabírají. Skinny džíny totiž mají velkou variabilitu a můžete je kombinovat se spoustou kusů oděvu. Skinny džínům se totiž meze nikterak nekladou.

Skinny džíny na podzim a v zimě

Skinny džíny se velmi dobře nosí na podzim a v zimě ke kotníkové obuvi i ke kozačkám. Mají velkou výhodu oproti mnoha jiným střihům kalhot, protože se pohodlně vejdou třeba do úzkých kozaček a nebudou vylézat. To jim dává nekonečné množství módních kombinací a možnost nošení nonstop kamkoliv a kdykoliv. Perfektně budou skinny džíny také vypadat v kombinaci s lakovanými lodičkami na jehlovém podpatku. Dodáte jim šťávu a připoutají víc pozornosti než tenisky. Pokud je ale nosíte k teniskám, zachováte si velmi mladistvý vzhled.

Skinny džíny vypadají naprosto bezvadně s bílou společenskou košilí nejlépe s dlouhým rukávem. Pokud se vám ji podaří zakasat dovnitř a můžete si to díky štíhlé postavě dovolit, docílíte vysoce elegantního formálního outfitu. Ke skinny džínům vypadá naprosto skvěle také pánská flanelová košile s kostkami nebo dámská prodloužená kostkovaná košile. Hodí se k nim skvěle saténové kimono či šifónová halenka. Tyto džíny vás prostě nenechají na holičkách.

1moda.cz