Jak získat tričko, ve kterém rozhodně nikoho jiného nepotkáte?

Na trhu se dnes nabízí nepřeberné množství triček všeho druhu. Jedno však má až na designové výjimky všechno oblečení společné: nejsou to originály! Může se velmi snadno stát, že s tím samým tričkem, které jste si právě koupili, přijde zítra do práce vaše kolegyně. Pokud tomu chcete předejít, pořídit si něco opravdu originálního a máte dokonce nápad, co by na vašem jedinečném tričku mělo být, máme pro vás skvělý tip. Nechte si vyrobit tričko s vlastním potiskem! A mimochodem, je to také dobrý tip na vtipný a milý dárek pro někoho blízkého.

tričko s vlastním potiskem

Tisk klasického bavlněného trička

Pro tisk se většinou volí jednoduchá a klasická bavlněná trička, která běžně nosíme. Zvolíte si velikost a barvu a potom už jen doladíte svůj jedinečný design. Je jasné, že ne každý umí připravit profesionální podklady pro tisk, takže s tím by vám měla pomoci firma, která trička tiskne. Navíc byste se u nich mohli také nechat inspirovat, protože většinou disponují svými vlastními motivy a piktogramy.

Příležitosti, u kterých originální potisk rozhodně využijete

Za touhou mít originální tričko s vlastním potiskem může stát jen vaše chuť zhmotnit svou kreativitu, ale často se potisk trik využívá při různých příležitostech. Mohou to být narozeniny někoho blízkého, kterému prostřednictvím jedinečného tisku chcete něco sdělit, udělat si z něj legraci nebo ho potěšit. Často se potisku na trička využívá na rozlučce se svobodou, na svatebních party nebo na večírku na rozloučenou. Výhodou je, že vám potom navždy tričko zůstane jako vzpomínka na onen výjimečný den.

Také pro firemní teambuilding nebo sportovní odpoledne, kdy jste rozdělení do týmů, se mohou unikátní potištěná trička hodit. V tomto případě je vhodné nechat motiv nebo nápis natisknout přímo na sportovní termo triko. I to se v dnešní době dělá. Sport tak pro každého bude komfortní a zábavný zároveň.

1moda.cz