Je čas pořídit si originální šaty na léto

Co by to bylo za horké dny bez lehkých a pohodlných dámských letních šatů? Nechybí snad v žádném šatníku a nikdy jich není dost. I když třeba nefandíte sukním a šatům po zbytek roku, v horkých dnech po nich jistě ráda sáhnete. Pokud si chcete nějaké nové pořídit i letos, proč se nepoohlédnout po nějakých originálních, které jen tak na někom neuvidíte a které vás budou bavit? Nápadité střihy i kombinace barev najdeme u španělských značek Culito from Spain nebo Desigual na e-shopu Different.cz, zajímavé jsou i kolekce Scotch&Soda z Holandska.61v20b1-1000-vd-foto1

 

 

 

s16030bx

 

s16002bx

 

Vzory kam se podíváš, to je Desigual

Španělsko je zemí slunce, proto není divu, že jsou tu šaty nejběžnějším módním kouskem u žen všeho věku. Ani nabídka španělské značky Desigual nezůstává pozadu a každoročně můžete v jejím sortimentu najít šaty s typickými barevnými vzory, které zaručeně upoutají. Není to móda pro každého, ale svých příznivců má spoustu po celém světě. Možná vícebarevnosti příliš nefandíte, v létě je ale móda daleko uvolněnější, a pokud barvičky vezmete na milost, budete se možná divit, jak vám sluší. Šaty Desigual v sobě vkusně spojují hravost s elegancí, rozhodně nenudí a nezapadnete v nich jako šedá myška do davu. Je potřeba správně si vybrat z široké nabídky ty barvy, které vám lichotí, a pak budete určitě spokojená.

Culito from Spain, potisky, které vás nepřestanou bavit

Hravá a barevná je i další španělská značka, Culito from Spain. I přes velkou pestrost barev jde o kousky luxusní a vhodné pro spoustu příležitostí, některé i pro ty slavnostnější. Pokud hledáte oblečení, které vezmete na pláž i do města nebo večer do restaurace, jste na správné adrese. Potisky jsou výrazné a mnohdy připomínají letní šaty Culito spíše umělecké dílo.

Je libo vintage styl? Scotch&Soda vám přání splní

Kombinace vintage stylu se současnými módními prvky se vkusně objevuje u šatů Scotch&Soda. Je to oblečení trochu z jiného soudku ale příznivkyně si jistě najde. Není tak nápadně barevné, ale zato překvapují zajímavými kombinacemi a detaily, například jinak vzorovanými rukávy než je zbytek šatů, a vintage vzory jsou jednou z hlavních charakteristik těchto módních kousků.

1moda.cz