Kabelka, všestranný pomocník

Když cestujete na dovolenou a nechcete, aby se vám vaše věci pomačkaly nebo poničily, opatříte si jako zavazadlo kufr. Když si z práce potřebujete přenést určité dokumenty, ale nemůžete riskovat, že by se pomačkaly, přičemž je nechcete nosit v ruce, opatříte si dámskou kabelku v podobě kufříku.

dámské kabelky

Jeho princip je velmi podobný klasickému kufru, má pevnou strukturu, tudíž se vám v něm nic nepomačká, ale zároveň se do něho hodně věcí vejde.

Kufříkovou kabelku najdete na internetu také pod názvem bussiness kabelka, přičemž, jak již název napovídá, nejvíce se tato kabelka hodí do bussiness prostředí, kde panují určitá pravidla pro oblékání i nošení věcí. Už dávno nejsou kufříky určeny jenom mužům, už nejsou k dostání jenom v tmavě hnědé či černé barvě, i v tomto ohledu se vyšlo dámám vstříc. Dámské kufříkové kabelky jsou vhodné do kancelářského prostředí, kdy potřebujete mít při sobě nejen peněženku a mobil, ale také dokumenty, podklady, poznámky nebo notebook.

Kufříková kabelka

Účel dámské kufříkové kabelky je přesně dán, proto se skládá pouze z jedné přepažené kapsy, která se tak dělí na dvě přihrádky. Velikost přesně odpovídá většímu formátu A4, takže se do ní vejdou dokumenty i knihy, popřípadě i notebook nebo jiná elektronika těchto rozměrů. Uvnitř se nacházejí také přidružené menší všité kapsy, do kterých si můžete dát své osobní věci.

Kabelka se snadno organizuje, je praktická a přitom jednoduchá, bez dalších pomocných kapes. Nosit ji lze pouze v ruce, což je také výhodné vzhledem k obsahu, na který je určena. Díky pevnému materiálu, kterým je nejčastěji kůže, jsou bussiness kabelky nejen odolné proti pomačkání nebo pokroucení, ale také dobře vypadají. Zapínání je na zip nebo na klasickou přezku. Designově se kufříková kabelka hodí k vysoce postaveným ženám, které chodí v kostýmku, pouzdrových sukních nebo šatech, kterým nejlépe poslouží v jejich práci.

1moda.cz