Když je nakupování v sekáči adrenalinovým sportem

Proč kupovat nové oblečení, když ho můžete mít z druhé ruky? Ale tak kvalitní, že ho od toho nového na první pohled nerozeznáte.
Second handy se u nás začaly objevovat krátce po revoluci. V Británii, která se dá považovat za jejich kolébku, však byly založeny už dva roky po skončení druhé světové války. A setkaly se s velkou odezvou. Jak by také ne. Kvalitní oblečení v nich pořídíte za zlomek ceny oblečení nového. 

nakupování v sekáči

Opravdu vzrušující nákupy

Nákupy v second handech jsou také velmi vzrušující. Nikdy totiž nevíte, jaký “úlovek“ si z nic přinesete. Mým posledním jsou kalhoty Calvin Klein za 90 Kč. Mezi obyčejnými kousky totiž bývají skryty i skutečné skvosty. V tomto smyslu se nakupování v sekáči dá přirovnat k adrenalinovému sportu. Nehledě o radosti, když se vám podaří ukořistit několik takových skvostů.  

Kvalitní zboží za rozumnou cenu

Dobrou zprávou je, že na internetu dnes najdete i second handové e-shopy. Jeden takový kvalitní dámský, pánský a dětský tříděný second hand online najdete na stránce eshop.bellitex.cz. Jedná se přitom o second hand všech značek, včetně těch velmi renomovaných. Proto se tento e-shop dá označit i jako značkový outlet. 

Zajímavé kousky z celého světa

Upozorňujeme na pojem tříděný dámský second hand. Jeho provozovatelé, kteří mají mimochodem bohatou zkoušenost s prodejem zboží v kamenných prodejnách, každý kousek osobně třídí. V nabídce tak rozhodně nekončí zboží nekvalitní, tedy nehodné vašeho zájmu. Naopak se můžete těšit na zajímavé kousky z celého světa.

Nakupujte za hubičku

A pozor, v těchto dnech na e-shopu probíhá třicetiprocentní sleva na veškeré zboží. To znamená, že nakoupíte ještě levněji. Doslova a do písmene za hubičku. Volba je jasná, nemyslíte? Tím, že již použitému zboží dáte druhou šanci, zároveň prospějete i planetě. A budete se tedy cítit ještě líp!

1moda.cz