Kontaktní čočky jako módní doplněk? Jednoznačně ano!

barevné kontaktní čočky dioptrické

Možná teď přemýšlíte nad tím, co by mělo být na kontaktní čočce módního. Vždyť je přeci neprůhledná a v oku téměř neviditelná. Ano, u klasické kontaktní čočky tomu tak je. Ale my máme na mysli barevné kontaktní čočky, tedy takové, které zcela překryjí přirozenou barvu vašeho oka a doslova z vteřiny na vteřinu změní vaši image. Můžete je tak používat opravdu jako módní doplněk, který nejen podtrhne vaše líčení či účes, ale doplní i celkový outfit nebo dodá soulad vašim očím a šperkům! 

Změna možná pro všechny

V nabídce optik a různých specializovaných prodejců naleznete barevné kontaktní čočky dioptrické i nedioptrické. Svou image tak tedy mohou změnit nejen ti, kteří mají problémy s očima a potřebují korekci zraku, ale i ti, kteří běžně brýle ani čočky nepoužívají. U nedioptrických čoček stačí vybrat si vhodný odstín, barevné kontaktní čočky dioptrické si pak zvolte s ohledem na požadovaný počet dioptrií. 

Popusťte uzdu fantazii

Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou nabízeny v široké škále barev a je tedy jen na vás, pro jakou možnost se rozhodnete. Můžete zvolit přirozenější odstín, který jen sjednotí či lehce zvýrazní vaši přirozenou barvu očí, nebo crazy provedení, prostřednictvím kterého docílíte pohledu, který jen tak někdo nepřehlédne. Však kdo má standardně fialové či růžové oči… 

Navíc se nemusíte obávat ani žádných zdravotních komplikací. Dioptrické i nedioptrické barevné kontaktní čočky jsou zcela bezpečné. Barevná vrstva, kterou obsahují, je plně uzavřená uvnitř čočky, takže nepřichází do kontaktu s okem a nijak ho nepoškozuje, ani nezpůsobuje alergické reakce.

Vyberte si tedy barvu, která bude ladit s vaším outfitem, líčením či účesem. Zvolte odstín, ve kterém se budete cítit jednoduše skvěle a přitažlivě. Barvu svých očí můžete měnit dle svých nálad, a to i několikrát denně. Barevné kontaktní čočky dioptrické i nedioptrické se tak stanou vaším každodenním společníkem a také nepostradatelným módním doplňkem.

1moda.cz