Košile, které si zamilujete

Pokud často váháte nad výběrem oblečení, máme pro vás tip, který vám každodenní rozhodování usnadní. Naše rada zní “košilí nikdy nic nezkazíte”. Platí to pro muže i ženy všeho věku. Pokud právě namítáte, že košile je vhodná maximálně k obleku, a že v něčem takovém běžně určitě chodit nebudete, měli byste se podívat, jak pestrá je současná nabídka.

pánská móda

Pánská móda aneb košile pro každodenní nošení

Košile už dávno není jen nepohodlný kus oblečení, jehož nošení musíte přetrpět na každé společenské akce. Dnes zakoupíte takové pánské košile, které se stanou neuvěřitelně pohodlným a designovým kouskem ve vašem šatníku. Košile nemusí být jen součástí formálního oblečení,  úplně klidně si ji vezměte k džínům i kraťasům. Zkrátka k čemukoliv a kamkoliv. Stačí si jen vybrat tu pravou. Důležitá je vhodně zvolená barva a také střih košile. V nabídce je klasický rovný střih i čím dál oblíbenější zúžený slim fit. Nebojte se dát košilím šanci, určitě budete mile překvapeni.

Ani ženy nepřijdou zkrátka

Nošení košilí není v žádném případě mužskou výsadou. I dámské košile již našly své příznivkyně. Mohou totiž elegantně doplnit každý dámský outfit, ať už se jedná o formální či volnočasový. I zde je nabídka opravdu široká. Vybírat můžete nejen ze všemožných barev, ale také z různých střihů či podle typu límečku.

Důležitá je kvalita

Košilí je na trhu celá řada. Rozdíly mezi nimi lze poznat na první pohled. Kvalitní košile se mohou pyšnit příjemným materiálem i dobře padnoucím střihem. Na nekvalitní košili možná ušetříte nějakou tu korunu, většinou se v ní však nebudete cítit úplně dobře. Zárukou kvality je například společnost Willsoor, která na český trh přináší prvotřídní pánské i dámské košile všech typů. Aby vám Willsoor košile lépe padla, vyberte si ji nejen podle své konfekční velikosti, ale také podle výšky. Stačí pár kliknutí na jejich e-shopu a za pár dní bude kvalitní košile Willsoor zdobit i váš šatník.

1moda.cz