Kosmetický salon z Českých Budějovic

Jistě většina žen již navštívila nebo dokonce pravidelně navštěvuje kosmetický salon, protože ne všechny kosmetické služby je možné provádět doma. Dříve byla návštěva kosmetického salonu brána jako luxusní a finančně dražší záležitost a tudíž to nebylo dostupné pro všechny ženy. Dnes tomu tak už není. Samozřejmě za danou službu musíte zaplatit, ale ceny nejsou tak vysoké a nedostupné, jako tomu bylo v minulosti.

permanentní makeup

Krása pro všechny

Kosmetický salon už není jen rájem pro ženy. Právě naopak! Je již běžné, že do kosmetického salonu chodí dennodenně muži jakéhokoli věku např. na odstranění tetování, bělení zubů, odstranění ochlupení na hrudi depilací atd. Navíc konkurence salónů je stále větší a větší, proto si člověk může vybrat sám či na doporučení kamaráda, kam vyrazí.

Studio Prestige v Českých Budějovicích nabízí mnoho služeb jak pro dámy, tak pro pány. Salon se nachází kousek od Lidické třídy a nedaleko od trolejbusové zastávky „Papírenská“, tudíž nedaleko od centra města. Pokud se rozhodnete pro návštěvu tohoto kosmetického salonu, doporučuji se nejprve mrknout na jejich webové stránky, jelikož tam najdete jednak fotografie celého salonu a seznam všech nabízených služeb. U každé služby je vždy detailněji popsáno, jak vše probíhá a co je třeba vědět dopředu. Velkou výhodu vidím i v tom, že je online dostupný i ceník za dané služby.

Služby od a do zet

Mezi asi nejrozšířenější služby v kosmetickém saloně vůbec patří určitě relaxační masáže celého těla, odstranění ochlupení depilací, fotoomlazení, lymfodrenáže či bělení zubů. Ženy si v poslední době velmi oblíbily permanentní makeup (oční linky, obočí, rty atd.), čímž si ulehčí každodenní úpravu obličeje. Standardně permanentní makeup vydrží cca 2-4 roky, ale vše záleží na daném člověku a jeho konkrétní péči o pleť. Díky rozšířenému trendu tetování po celém těle se v posledních letech těší velké oblíbenosti služba odstranění tetování.

Na všechny náročnější kosmetické zákroky jsou používána anestetika, takže se nemusíte bát velké bolesti. Přímo v salonu je také možnost si zakoupit luxusní kosmetické výrobky za fajn ceny, majitelka salonu vám jistě ráda poradí s výběrem výrobků dle vašich požadavků.

1moda.cz