Krásná na každém kroku

Každá žena si potrpí na péči o své tělo. O to víc, může-li si dovolit navštěvovat profesionály, kteří jí zaručí kvalitní kosmetické procedury, po nichž se vrátí domů jako vyměněná. Nemáte-li na takové návštěvy kosmetických salonů čas, nezoufejte! Podíváme se na přístroje, které vám profesionální péči zajistí i v pohodlí vašeho domova a nahradí služby kosmetičky, manikérky i pedikérky.

Dokonalá žena má dokonalé nehty

Krásně upravené nehty jsou tou nejlepší vizitkou každé ženy. Pokud si myslíte, že vaše ruce dostanou novou tvář pouze v rukou zkušené manikérky, opak je pravdou. Elektrický pilník na nehty je víc než dostačující náhradou. Obsahuje tři výměnné hlavice, s nimiž nehty nejprve pohodlně zapilujete do požadovaného tvaru, čímž předejdete jak třepení nehtů, tak i jejich bolestivému zarůstání. Poté nasadíte brousící hlavici, která vyhladí povrch nehtu a odstraní všechny nerovnosti. V poslední fázi přichází na řadu leštící nástavec, který nehet vyhladí natolik, že simuluje nános bezbarvého laku. Bruska na nehty je efektivní přístroj, který disponuje jednoduchým ovládáním a je velice skladný. Přibalit si jej lze i do jakéhokoli zavazadla, vyrážíte-li například na dovolenou.

přístroj pro krásu

Pleť je odrazem vašeho zdraví

Z kosmetického salonu se vracíme s čistou a ošetřenou pletí, jež je na dotek krásně hebká. Tento pocit přináší procedura hloubkového čištění pleti, kterou si díky přístroji Nexon Beauty 5v1 můžete dopřát i doma. Tento multifunkční kosmetický přístroj v sobě skrývá hned 5 důležitých funkcí.

  1. Čištění pleti, které ji zbaví nečistot
  2. Důkladná masáž obličeje, která pleť hloubkově zregeneruje a oživí.
  3. Epilátor na obličej s devíti páry speciálně navržených pinzetek, které odstraní i velmi krátké chloupky.
  4. Krom těchto čistě kosmetických vychytávek obsahuje multifunkční kosmetický přístroj také dámský holící strojek se speciálním břitem, který je vhodný jak pro holení podpaží, tak oblasti bikin.
  5. K vaší dokonalosti pak už chybí jen jemná chodidla, o která se postará bruska na paty, nepostradatelná pro odstranění nehezké a odumřelé kůže na nohou.

 

Šetřete svůj čas a vyberte si své pomocníky pro domácí manikúru, pedikúru či kosmetiku a buďte vždy perfektně upravená, ať už jdete kamkoliv. Doma je můžete mít již do druhého dne, a to díky široké nabídce e-shopu Xantea.cz.

1moda.cz