Kvalitní pyžama pro dokonalý spánek

Každý večer před ulehnutím do postele vybíráme noční oděv, v němž strávíme slastných osm hodin spánku. Pyžamo musí být maximálně pohodlné, rozhodně by nemělo nikde tahat, škrtit či materiálově nesedět na vaší pokožce. Chcete-li se spolehnout na jistotu, vsaďte na bavlněnou klasiku, ta je totiž příjemná na dotyk, rychle schne, odvádí vlhkost a zároveň hřeje a hodí se na zimní i letní měsíce. Na vás už je pak pouze zvolit správný střih, barvu či potisk a velikost.

Dámská pyžama

Košile na spaní jsou trendy

Kvalitní pyžama rozhodně nezůstanou bez povšimnutí v zásuvce s oblečením, ale naopak s i budete užívat jejich příjemných, měkkých vlastností a pružnosti. Dámská pyžama z bavlny zahrnují třeba krátké varianty v podobě kraťas a triček s krátkým rukávem. Ty jsou zpracovány do posledního detailu a vydrží časté prací cykly. Ať už máte dvacet let anebo padesát, oceníte vzdušné a komfortní sety s hravými potisky a barevnými ornamenty. Fantazii se meze nekladou a vy nikdy nevíte, kdo vám brzy ráno zazvoní u dveří. Proto buďte přivítáni na nečekané hosty a spěte v moderních, pohodlných pyžamech. Velkým hitem jsou pak spací košile pro dámy i pány či župany ladící k nočním košilím a pyžamovým setům. Zvláštní kategorii značí pyžamové overaly. Jsou veselé a garantují perfektní zahřátí. Přitom se overaly snadno oblékají a během divokého spánku rozhodně nikde nepřekáží.

Pánské pyžamo jako skvělý dárek

Možná máte obdarovávání pyžamem spojeno s předešlými časy, kdy neforemná pyžama dostávali dědečkové a strýčkové pod stromeček. Dnes je ale vše jiné, výrobci pracují s poddajnými tkaninami, využívají moderní technologie zpracování i oblíbené potisky a vytváří kvalitní pyžama s dlouhou životností. Pro pány se pak nabízí též spací košile, pohodlné, volné a zcela bez limitů. Nejen na pánská  pyžama se vyplatí přidat nějakou tu korunu a usínat v pohodlném spacím oblečení, které nejen dobře vypadá, ale zároveň vám umožní vychutnat si spánek naplno.

Sdílet článek

1moda.cz