Lodičky Tamaris

Značkové boty Tamaris jsou oblíbené téměř po celé Evropě. Tamaris je prestižní značka kvalitních bot, za kterou stojí mnoho spokojených žen, které na tuto značku nedají dopustit. Většina jejich bot  je velmi pohodlná a ani tento pár není výjimkou. Zejména ženy, které chodí v botách na podpatcích celý den, ocení jejich měkkou vnitřní výplň. U bot s podpatkem nikdy není nošení 100% komfortní, ale díky této výstelce (také zvané „touch it“, která se okamžitě perfektně přizpůsobí chodidlu) jsou boty velmi pohodlné.

Tamaris také dbá kromě pohodlí mimo jiné i na to, aby byly boty pro nohy co možná nejzdravější. To dokazuje technologie „ANTI shokk“, kterou jsou boty vybaveny. Díky této technologii jsou nožky jako v peřince, protože jsou tlumeny nárazy při došlapování.

lodičky

Co se týče materiálu, opravdu si není na co stěžovat, ba přímo naopak. Vnější materiál je výhradně z pravé kůže, vevnitř najdeme také kůži, společně s textilií. V konstrukci bot je umístěna ještě guma, kterou je podložen podpatek – pro ještě lepší absorpci otřesů při chůzi.

Výhodou těchto lodiček je také jejich praktičnost. Černé lodičky nikdy nikoho neurazí, můžeme si je vzít ke všemu a vždy budou skvělým doplňkem k jakémukoliv outfitu. Podpatky jsou celkem nízké (necelých 5 cm), takže se dají nosit opravdu kdykoliv a kamkoliv. Já jsem si do těchto lodiček koupila ještě opatěnky, aby se mi nevyzouvaly (mám je v mnoha botách) a také aby se zbytečně neodírala kůže na zadní straně bot.

Celkově hodnotím tyto boty na výbornou. Hodí se pro každou příležitost, jsou pohodlné, kvalitní, pro nohu zdravé a zároveň skvěle vypadající. Rozhodně nelituji, že jsem si je na zootu koupila.  Bez váhání tedy uděluji 5 bodů! Jedinou maličkou nevýhodu spatřuji v tom, že se nevyrábějí i ve velikostech půl čísel (např. velikost 38,5), ale výrobu půl čísel nemá ve zvyku mnoho výrobců.

1moda.cz