Náramkové království nejen pro ženy

Nikdy neurazíte krásným šperkem. Nezáleží na tom, jestli půjde o hodně drahou či levnější záležitost, protože jemné provedení oblíbených módních doplňků dovede vždy rozzářit den každé ženy.

náramky PandoraKorálky pro malé slečny i noblesní dámy

Hledáte originální rozšíření vaší šperkovnice? Vyzkoušejte ručně vypracované Pandora korálky, které vás upoutají tím, že nevypadají nikdy úplně stejně. Ruční práce zajistí nejen precizní provedení, ale také menší odlišnosti i u jediného modelu. Korálky Pandora bez obav darujte malým slečnám, které si je rády připnou na různé druhy náramků. Z pohádkové kolekce jistě zaujme hlavička Mickey Mouse ve stříbrném provedení. Pěkně vypadá také korálek ve formě horkovzdušného balónu, na kterém se pohybuje přivěšený medvídek. Zaláskovaným budou blízké tvary srdcí. Svou barevností vás přitáhne korálek, kterému nechybí několik menších glazurovaných srdíček v pěti odstínech. Prohlédněte si je na https://www.darky-prozeny.cz/koralky-pro-pandora-naramky.

Zkuste také srdíčkové druhy s propracovanými detaily, například s mašličkou, se stromkem lásky a života, s andělskými pírky.

Vybírejte správné velikosti

Teplé počasí s sebou přináší možnost se pořádně ukázat v plné kráse. Ozdoby na ruce více vyniknou v kombinaci s krátkými rukávy. Výběr dobře padnoucího náramku závisí hlavně na rozměru. Ten si dobře hlídejte, protože některé materiály a druhy neroztáhnete na požadovanou velikost. V současné době seženete barvy podle momentální potřeby. Stříbro a zlato pochopitelně sladíte s čímkoliv. Mezi  kralují kožené typy ve dvojitém provedení. Na tyto druhy náramků snadno navléknete další přívěsky. Navíc se nevylučuje kombinování s jinými koženými kousky. Ruku tak snadno zkrášlíte bílou, hnědou a černou kůží. Podle nálady přidáte elegantní motivy z třpytivých materiálů. Upřednostňujete jednoduchý, ale přesto výrazný styl? Sáhněte po textilních pestrobarevných šňůrkách se stříbrným zapínáním. Hodí se i k samostatnému nošení. Nejen náramky, ale i další tipy najdete na www.darky-prozeny.cz.

1moda.cz