Nebojte se erotického prádla!

Všichni muži ocení, když si žena oblékne pěkné a slušivé prádlo a trochu se pro ně „vyfikne“. Chcete udělat partnerovi radost nebo se cítit skvěle pro nějakou speciální příležitost? Pak je základem dobře padnoucí podprsenka, kalhotky a případně i další kousky, jako jsou korzet nebo podvazkový pás a samodržící punčochy. Erotické prádlo je kapitolou sama pro sebe, ale rozhodně nemusí být nijak vulgární nebo přehnaně odhalující. Sehnat se dají kousky vkusné, které pomohou vyzdvihnout vaše přednosti a trochu zakrýt nedostatky, což určitě oceníte.

girl-254708_1280 (1)

Začněte pozvolna

Vkusné a provokativní erotické prádlo nenechá chladného skoro žádného muže. Nemusíte mít ani postavu modelky, abyste si mohla nějaký pěkný kousek dopřát, jen je potřeba dobře vybírat a být soudná. Méně je někdy více. Pokud nejste na odvážné prádlo zvyklá, vybírejte nejprve decentnější kousky a časem se možná dopracujete k něčemu, na co si zatím netroufáte. Můžete si obléct třeba průsvitnou košilku, tanga tvořená jen šňůrkami nebo dobře padnoucí korzet.

lingerie-428842_1280

Jaké kousky vybrat?

K materiálům, které se mužům nejvíce líbí, protože toho jen málo zakryjí, patří tyl a síťovina. Erotické punčochy budou vašim nohám lichotit, jen to chce sebrat odvahu. Uvědomte si, kterou část těla chcete více vystavit na odiv. Je to pevný, dobře vytvarovaný zadeček? Pak se nebojte tang nebo výrazně vykrojených kalhotek- brazilek. Pěkná pevná prsa zvýrazněte odhalující podprsenkou. Pokud máte náladu si obléct pro erotické hrátky něco méně obvyklého, zkuste síťované body, kalhotky s otvorem, nějaký kostým nebo soupravu, uvidíte, že partner bude nadšen.

underwear-172119_1280

Barvy a zdobení

Z barev vedou černá, červená, vínová nebo fialová. A co by to bylo za erotické prádlo bez zdobení? Neodmyslitelně k němu patří krajky, mašličky, stužky ze saténu, třpytivé kamínky nebo šněrování. Jednoduché prádlo je sice fajn, občas je ale třeba se trochu odvázat. A nezapomeňte, dokonalá postava není vše, muži ocení, když z vás vyzařuje sebevědomí a sex appeal více než dokonalé křivky. Nebojte se proto pořídit si erotické prádlo v XXL velikosti, dají se sehnat krásné kousky. Velký výběr prádla všech možných střihů, podob a velikostí najdete na Sosexy.cz.

1moda.cz