Nezapomenutelné zážitky stále s vámi

Čas pohádek neušel nikomu, ať to byla poslušná holčička nebo kluk lítající venku do pozdních hodin. K večerníčku zkrátka usedl opravdu každý, aby viděl své oblíbené hrdiny při řešení nesnází i prožívání nových dobrodružství. Mezi postavičky, na které si i po letech vzpomenou dospěláci, patří beze sporu například Maxipes Fík se svou nerozlučnou kamarádkou Ájou, kreslení kutilové Pat a Mat a též nestárnoucí klasika v podání dvou ušatých králíků Boba a Bobka. Ať už patříte mezi fanoušky mluvícího psa či raději sledujete trampoty kutilské dvojky, můžete si jejich oblíbené scénky a hlášky pořídit třeba na tričku, hrnečku, popřípadě plakátu a samolepkách.

Maxipes Fík

Nakupujte chytře

Výhodné a velmi lákavé nákupy naleznete na webu geekshirts.cz, kde na vás čeká vytříbená retro kolekce zboží nevyjímaje kvalitně šitá trička s odolnými potisky. I další oblečení bude skvělým dárkem, protože vás přenese do světa kreslených postav, kdy ještě pohádky slibovaly nevšední zážitek a dokázaly skvěle naladit před spaním. Dnes sice mají konkurenci v superhrdinech, najdou se ale i tací, kteří fandí staré dobré klasice a nedají na ni dopustit.

Nesmrtelné české pohádky proto mohou viset i u vás doma na stěně, lze vyobrazené postavičky nalepit kamkoliv podle potřeby a taktéž hrdě nosit v jakékoliv velikosti. Zkrátka nepřijdou ani nejmenší, jež smíte obdarovat vtipnými tričky, a úplná batolata zase unosí body s potisky. Že se jedná o skutečný originál, dokazuje i fakt, že prodejní podlicenci poskytla Česká televize.

Výhodné nákupy online

Kvalitní bavlněná trička i další oděvy, jako jsou mikiny, tílka, čepice a pak také doplňky v podobě tašek pořídíte online za atraktivní ceny. Chytré akce vám umožní ušetřit a přitom obdarovat každého z rodiny tričkem s vtipnou českou hláškou, humornou scénkou či výstižným obrázkem. Přibližte si i vy své dětství plné starých dobrých pohádek a vyberte si potisk na tričko s dlouhým rukávem či detailně zpracovanou samolepku.

1moda.cz