Objevte kouzlo podzimní obuvi

Tamaris kozačky

Zdá se, že léto je definitivně pryč a byť se některé dny teploty šplhají k 25 stupňům Celsia, tropické dny jsou za námi. Žabky pomalu střídají pantofle, začínáme sledovat nové kolekce kotníkové obuvi ve výlohách a čekáme na elegantní modely lodiček v tlumených barvách či vysoké kozačky. Podzim je tady a s ním také nové, moderní a trendy boty pro dámy, pány i dětské zákazníky.

Modely, které musíte mít!

Letošnímu podzimu vévodí kotníkové boty a polobotky, jež využívají vlastností kvalitní kůže a minimalistických doplňků. Hesla v jednoduchosti je krása se drží i oblíbené značky, jako jsou Rieker či Tamaris. Dámské podzimní a zimní boty pak doplňují společenské lodičky, kozačky a nestárnoucí klasika v podobě odolných balerín. V šatníku dokonalé ženy nesmí chybět pohodlné lodičky z jakostní kůže a stejně tak polobotky v bordó odstínu.

Německý výrobce Rieker si klade za cíl vymýšlet kolekce obuvi, které se budou nejen dobře nosit, ale zároveň skvěle vypadat a to v každém ohledu. Proto je jejich střízlivá obuv navržena tak, aby se pohodlně unosila k večerním šatům, kostýmku do práce a zároveň byla maximálně komfortní při dlouhých hodinách strávených v nákupním centru. Boty z dílny Tamaris využívají aktuálních trendů od světových návrhářů a každá jejich kolekce je vždy specifická. Přesto patří Tamaris kozačky k cenově dostupným a vyhledávaným druhům bot, jež jsou proslulé svou odolností, barevnou stálostí, použitím kvalitních materiálů a prvků.

Dopřejte svým nohám komfort

Jakmile si obujete kvalitní botičky, vaše nohy vám okamžitě poděkují. Noha totiž získá nejen stabilní oporu, ale zároveň i odlehčení namáhaným patám. Nezapomínejte, že jsou to právě nohy, jež nás celý život nosí, proto si zaslouží oblékat značkové modely dle aktuálních trendů. Ostatně vyberte si sami nové modely bot na podzim a zimu a připravte se včas nejen na spadané listí, ale také první mrazíky.

Sdílet článek

1moda.cz