Oblečení pro volný čas

Když už se člověk vrátí domů po náročném pracovním nasazení, chce se maximálně uvolnit, k čemuž výrazně přispívá i pohodlné domácí oblečení. Neznamená však, že by se hodilo jen k ležení na gauči, mělo by dobře sloužit i k provádění činností ve venkovním prostředí. 

Sportovní soupravy v trendy stylu

Lidé často tráví volný čas venku, nejen na procházkách, ale při různých sportovních aktivitách. Velmi populárním oblečením jsou sportovní soupravy, které seženete v mnoha variantách, velikostech a barvách. Jdete jen na pokec s kamarádkou po městě? Vůbec nevadí, když zvolíte soupravu, protože ty vypadají trendy a střihově budou ladit k vaší postavě. Současným hitem je mixování několika barev na jednom kusu oblečení. Barvy vypadají mnohem zajímavěji než jednobarevná varianta. Propracované střihy kombinují i několik rozličných materiálů, aby šlo ve výsledku o originálně vyhlížející kus. Jednoduše ženy mohou vypadat elegantně i v teplákové soupravě, když zvolí správnou velikost a barvy, které se k ní hodí. Zapomeňte na černou a bílou klasiku, zkuste žlutou, růžovou, červenou, tmavě modrou, béžovou či šedou. A když zvolíte tmavší barvu, můžete je sehnat s květovanými podšívkami. Pestrobarevnost vás tedy v žádném případě nemine, pokud bude podšívka vidět například u kapuce. 

Venku za každého počasí

Jak se říká, neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení, proto si vybírejte správně. Zahřejí vás oblíbené mikiny, které si vyberete s kapucí nebo bez. Existuje mnoho modelů, které na sebe upozorňují například výrazným potiskem. K nejžádanějším aktuálně náleží dlouhé typy, které vypadají nejen moderně, ale více vás ochrání v chladném počasí. Pokud jste venku akčnější, nezapomeňte používat funkční termoprádlo, které umí odvádět pot rychle od těla, což znamená, že stále zůstanete v suchu a teplu.

Sdílet článek

1moda.cz