P-shine manikúra

Aristokratické dámy z Japonska objevily již před čtyřmi sty lety tajemství, jak vytvořit na svých nehtech lesk podobný vzácné růžové perle. My jsme toto tajemství od nich převzali a v nabídkách nehtových studií je najdeme pod názvem P-shine manikúra.

P-shine je proces, který propůjčí nehtům krásný lesk a sílu, a to bez laku na nehty nebo syntetických chemických látek jakéhokoliv druhu. Všechen zázrak pochází z multivitaminové pasty a lesklého prášku, který nehtům dodá přirozený vzhled. Díky P-shine budou nehty vypadat zdravě a krásně.

A jaké jsou další výhody P-shine manikúry? Tato manikúra stimuluje krevní oběh ve špičkách prstu, zlepšuje kvalitu nehtů, zabraňuje jejich lámání a usnadňuje péči o ně. Krásný je i jejich přirozený vzhled s narůžovělým leskem. Navíc je účinek této manikúry dlouhodobý!

Proto, abychom dosáhli krásných nehtů, nemusíme pravidelně navštěvovat nehtová studia. Stačí si pořídit vlastní sadu. Prodej sady na P-shine manikúru najdeme například v sortimentu internetového obchodu Enii-Nails.cz. Součástí této P-shine sady je dvoustranný pilník, který obsahuje hrubší a jemnější stranu, zelená leštička s jelenicovým povrchem, růžová leštička, špachtlička na pastu, pasta na nehty s mateří kašičkou a včelím voskem, pudr z drcených lastur, který slouží k zachování lesku nehtů a speciální olej na nehtová lůžka.

A jak postupujeme při úpravě nehtů pomocí této P-shine sady? Nejprve je třeba odstranit nehtovou kůžičku a zarovnat délku nehtů. Poté použijeme jemnou, papírovou stranu pilníku. Hrubší stranu pilníku používáme pouze na nehty s výraznými nerovnostmi. Dalším krokem je nanesení pasty. K tomu použijeme speciální špachtličku, kterou naneseme trochu pasty na zelenou leštičku a tou pak upravujeme nehty. Dále použijeme růžovou leštičku, na kterou naneseme pudr z drcených lastur. Pomocí speciálního oleje ošetříme kůžičku kolem nehtů. Takto upravené nehty již nelakujeme, a to ani bezbarvým lakem.

1moda.cz