Pohled, který stojí za to!

Kouzelný a neodolatelný pohled. Přímo „vražedná“ kombinace, která prostě zaujme. Krásné oči, a k tomu krásné řasy – která z nás by je nechtěla! Pokud není na vašich očích zrovna nic zvláštního, právě řasy to můžou, třebaže trochu „zachránit“. Dnes je velmi v módě si právě řasy nechat vylepšit. A jak na to? Jednoduše! Pomocí prodlužování řas.

oči

Tento oblíbený způsob využívá velké množství žen snad v každém věku. Řasy prodlužují kosmetičky v kosmetických salónech a celý proces vám zabere přibližně hodinu podle šikovnosti kosmetičky. Jedná se o příjemou proceduru, při které si se svou kosmetičkou pokecáte nebo můžete po celou dobu odpočívat. Není to nic bolestivého. Řasy prodloužené metodou řasa na řasu vypadá kupodivu velmi přirozeně a vy získáte neodolatelný pohled. Existuje několik délek i tlouštěk umělých řas, které lze dle libosti využít. Vaše kosmetička by měla zhodnotit, které řasy použít, aby váš pohled působil krásně, hustě, avšak přirozeně. Každá žena proto bude využívat jiné řasy.

Věřím, že budete nadmíru spokojené i vy. Já jsem rozhodně! Metodu prodlužování řasa na řasu využívám osobně již 2 roky. Řasy mám stále krásně natočené, mavé, husté, vypadají jako namalované řasenkou, a to hodně kvalitní.

oči2

Z osobní zkušenosti tedy mohu prodlužovaní řas jen doporučit. Vyhovuje mi to zejména proto, že už téměř nemusím používat řasenku, pouze na spodní řasy, které stačí lehce přetřít, což mi zabere cca 1 minutu. V době, kdy jsem řasy prodloužené neměla, můj malovací proces řas mi pro představu trval i půl hodiny. Nyní si nelámu hlavu nad tím, že mi řasy nejdou krásně natočit nebo že je mám málo husté, špatně namalované, někde rozmazané apod. Navíc se ráno probudím vlastně s nalíčenýma řasama, takže vždy svěží a krásná. Mého přítele a kohokoli jiného teď po ránu rozhodně nevylekám!

Jen pro zajímavost, prodloužené řasy vydrží okolo třech týdnů a pak byste si je měla nechat opravit. Jelikož odrůstají, tak by to nevypadalo pěkně. Jediné co mi na tom trošku vadí je to to, že si nemohu oči jakoby promnout, když třeba zasvědí a 2 dny po aplikaci nových řas by se na ně neměla dostat voda, aby neodpadly.  Také oční stíny by se měly používat obezřetněji.

Ale víte jak to je, každá si na ta negativa i pozitiva musíme přijít sama. Stejně tak jako je tomu u bělení zubů, prodloužení vlasů, gelových nehtů, či zhušťování vlasů. Zkrátka všude se nějaké ty slabé stránky dají najít. Navíc nikde není „napsané“, že si musíte řasy nechávat prodlužovat neustále. Stačí to třeba jen na ty tři týdny vyzkoušet. Pak už se rozhodnete, jestli to bylo to pravé pro vás a jestli vám za dokonalý pohled prodloužení řas stálo. Někdo s tím spokojený je, někdo naopak není, co člověk to názor. Já si osobně myslím, že vyzkoušet se má všechno, proto jsem do „toho šla“.

1moda.cz