Přivítejte léto s novým účesem

Není lepší roční období na změnu účesu než jaro nebo začátek léta. Právě teď je vhodné hlavě odlehčit a nechat si vlasy pěkně prostříhat, aby si s nimi mohl pohrávat letní vánek na pláži. Stavte se třeba v NC Metropole Zličín, tam vám vykouzlí účes, díky kterému se za vámi budou všichni muži na pláži otáčet.

Kadeřnictví Praha 5 s názvem Hair Fashion Point se o své stálé i nové zákaznice poctivě stará už od roku 2010. Energetické a komunikativní kadeřnice se neustále školí, aby se vyznaly v nejnovějších trendech, a inspirují se hlavně ve Francii. Výsledkem jejich neustálé píle a sebevzdělávání jsou účesy světového formátu. Běžně vytváří společenské účesy na focení svatebních kolekcí, předváděčky a módní show. Česali třeba pro Dolce Gabanu, Missky nebo ruskou modelku.

Na Zličín mohou přijít dámy, pánové i děti. Nezáleží na tom, zda si v hlavě už přinesou nějakou vizi toho, jak chtějí vypadat, nebo nechají úpravu účesu jen na hair stylistkách. Vždy odchází spokojení a s dobrým pocitem ze svého vlastního vzhledu. Tady se jim nestane, že by je kadeřnice ostříhala moc nebo tak, jak si to nepřáli. Nenechají odejít nikoho, kdo není spokojený se svým novým účesem a často rovnou novým já.

Kompletní vlasová péče

Kadeřnictví v Praze se stará o vlasy celkově, aby byly zdravé, lesklé a upravené. Stříhají je, barví a melírují. Kromě jiného umí zákazníky zbavit suchých, nepoddajných a krepatých vlasů, které dávno ztratily lesk a život. Využívají k tomu ošetření Bio Ionic Agave. Mystické agáve vlasy regenerují do hloubky, snižují kudrnacení a odstraňuje krep.

Svým zákazníkům hair stylistky v kadeřnictví Praha také ochotně poradí, jak se o vlasy starat, aby vypadaly co nejlépe. Prodávají luxusní značkovou vlasovou kosmetiku Kérastase, dobré zkušenosti mají s výrobky L’Oréal Professionnel a Schwarzkopf Professional. Rády se s vámi poradí o tipy, jak mít neodolatelné vlasy, které zatouží každý prohrábnout.

1moda.cz