Rok 2017 ve znamení maximálního pohodlí

Motorkáři rozšiřují neustále své řady o nové nadšené jezdce i jezdkyně, kterým jde především o bezpečnou a komfortní jízdu. Ať už patříte mezi sezónní motorkáře anebo je dvoukolák vaším prakticky celoročním společníkem na cestách, potřebujete kvalitní výbavu i bezpečnostní prvky zajišťující dobrou viditelnost za šera i sychravého počasí.

bundy na motorku

Kůže jako nestárnoucí klasika

Právě nyní se můžete inspirovat novinkami pro letošek, kterých je celkem 16 a zahrnují bundy i boty na motorku a taktéž kožené moto bundy a moto boty vyrobené z jakostní usně. Do svého šatníku si pořiďte dokonale padnoucí moto kalhoty s homologovanými chrániči a strečovými panely, díky nimž nebudete omezováni v pohybu. Sportovním střihem vás zaujmou třeba textilní kalhoty na motorku s označením Adventure, které jsou navrženy z textilie odolné vůči oděru či protržení. O ochranu se postarají výškově nastavitelné chrániče kolen i vyjímatelné pěnové chrániče boků. Z bezpečnostních prvků nechybí ani reflexní detaily. Pomocí krátkého zipu sepnete kalhoty jednoduše s bundou a vytvoříte apartní komplet. V parných dnech oceníte zase ventilační systém, stejně jako v chladném počasí termovložku.

Kvalita za solidní ceny

Přední český prodejce sleduje aktuální trendy a dokáže za zlomek ceny konkurovat drahým zahraničním značkám. O tom, že kůže je stále v kurzu, svědčí třeba i nové varianty bundy na motorku Apollo, jež v sobě snoubí eleganci kůže a špičkové provedení patentované textilie. Dámské i pánské provedení slibuje maximální komfort. Oceníte prodyšnou membránu zabraňující proniknutí vodě, chladu i větru a praktické vnitřní i vnější kapsy. Rovněž tento model je vybaven protektory na loktech, ramenou i zádech a dalšími detaily. Velikost bundy si přizpůsobíte díky nastavitelným páskům po bocích. Užijte si bezstarostnou jízdu a nenechte se omezovat nepříznivým počasím!

1moda.cz