Šaty pro váš velký den

Budete se vdávat. Přípravy jsou v plném proudu, termín a místo domluvené, menu připravené, vám zbývá už jen ten nejdůležitější úkol: vybrat si šaty.

Každá žena odmalička sní o svatbě v krásných dlouhých bílých šatech a ten sen jí vydrží až do dospělosti. Jen málokterá od něj dobrovolně ustoupí.

Splněný sen o princezně

plesové šatyVe svatební den chceme mít krásně učesané vlasy, dokonalý make-up a svatební šaty, v nichž budeme nádherné jako princezny.

Zatímco některé z nás mají o těch správných šatech jasno už dlouho, většina se o nabídku svatebních salonů začne zajímat až ve chvíli, kdy je termín svatby pevně dohodnutý. Nastávají dny, kdy se budete rozhodovat, jestli si šaty jen půjčíte nebo je koupíte, protože chcete, aby vám zůstaly jako vzpomínka na váš velký den. Prohlédnete desítky katalogů, postupně zavrhnete všechny modely a budete hledat další inspiraci.

Výlet do Prahy se vyplatí

Nechci podceňovat regiony, ale svatba je jen jednou za život, a pokud jde o svatební šaty, Praha je chytrá volba. Minimálně, když hledáte inspiraci, chcete si udělat představu o současných trendech či omrknout nejnovější nabídku. Ať už se chcete vdávat v šatech splývavých nebo nadýchaných jako obláček, i pražské svatební salony patří k místům, kde je dobré se po nich podívat.

Výhodou digitální doby je, že vybrat si z jejich nabídky můžete v klidu doma a na výlet se vydat až na zkoušku. Máte také možnost udělat z výběru šatů prima akci, pozvat kamarádky a pořádně si to s nimi užít.

I kamarádky si vyberou

Vzhledem k tomu, že i vaše přítelkyně budou chtít vypadat na vaší svatbě dobře, jistě je zaujmou společenské a plesové šaty, které má každý dobrý svatební salon v nabídce stejně jako další doplňky nebo obleky pro muže. A pokud budou mít štěstí, najdou třeba ve výprodeji značkové šaty, ve kterých budou zářit celou plesovou sezónu, aniž by výrazně zatížily jejich rozpočet.

 

1moda.cz