Sexy šperky pro odvážné ženy. Troufnete si?

Není šperk jako šperk. Většinu z nich nosíme proto, aby z nás udělaly krásné divy na večírcích nebo úchvatné společnice na důležitých obchodních či osobních schůzkách. Některé ozdoby na těle ale dokáží o své nositelce mnohé prozradit. Představujeme vám šperky pro odvážné ženy, ve kterých vás nepřehlédne žádný muž!

Erotické šperky

Šperky s nádechem erotiky

Sexuální náboj, který ve vás dřímá, nejčastěji vyjadřujeme pomocí svůdného oblečení a vhodně zvoleného líčení. Nejvíc sexy je prý červená a černá. Upnuté šaty rudé i temné černé barvy a k tomu rudá rtěnka bývají zárukou toho, že o vás váš protějšek bude smýšlet jako o sexuální bohyni. Podpořte jeho fantazii ještě víc a doplňte svůj outfit (či spíše to, co máte pod ním) eroticky laděným šperkem.

Luxusní erotické ozdoby pro intimní zážitky

Šperky pro erotiku si své místo najdou za zavřenými dveřmi. A za těmi, jak je známo, jdou všechny zábrany stranou. Máte zálibu v BDSM? Tady můžete odhodit stud a ukázat svému protějšku, jste-li sexy dračice, která si ho dokáže zcela podmanit, nebo tajemná submisivní otrokyně připravena plnit jeho povely.

Erotické šperky jsou navrženy tak, aby podtrhly ženské křivky. A věřte, že i takový jemný kousek, jakým může být například stříbrný řetízek na nahém ženském těle, dokáže každého muže pěkně rozpálit. Čemu dáte přednost vy? Kovovým límečkům, nebo koženým obojkům s řetízkem? Dokonale vypadají také stříbrné řetízky pro ozdobení boků nebo ramen.

Zvýšíte touhu partnera a zvednete své sebevědomí

Jedná se sice „jen“ o šperky, ale věřte, že konkrétně tyto dokážou divy! Až vás váš partner uvidí, budete mu připadat jako ta nejsvůdnější bytost pod sluncem, naprosto neodolatelná! A vaše sebevědomí tím bude vystřeleno do závratných výšin. Není to přesně to, po čem už dlouho toužíte? Každopádně platí, že erotické šperky, obojky a další postelové doplňky jsou skvělým startem pro změnu a splnění i těch nejtajnějších fantazií.

1moda.cz