Slipy, boxerky a trenýrky: Které spodní prádlo zvolit?

Ženy mají k dispozici spoustu druhů spodního prádla. Mohou tedy volit podle nálady, příležitosti a dalších kritérií. Ale co muži? I ti si samozřejmě mohou vybrat a mnozí tak i činí. Pokud jste až do teď neměli potřebu pro změnu a příliš se v daném sortimentu nevyznáte, bude se vám hodit přehledné srovnání základních typů. Hlavním kritériem by vždy mělo být pohodlí, což je do značné míry individuální. Někdo má rád prádlo těsnější a někdo zase volnější. Jak si nakonec vyberete, je čistě na vás.

Slipy

Slipy představují zlatou klasiku, ale je pro ně vůbec ještě místo? Ženy je nemají příliš v oblibě a připadají jim antisexy. Jenomže si většinou představí vytahané bílé spodky ne nepodobné těm, které nosí Homer Simpson. Pokud si vyberete stylový model některé ze světových značek, určitě nešlápnete vedle. Dejte si však pozor při výběru velikosti – slipy vás nesmí tlačit, jinak se v nich nebudete cítit příliš pohodlně. Ideální jsou modely bez středového švu. Upnutější střih oceníte při sportování a pod těsnějšími kalhotami.

slipy Calvin KleinS pánskými slipy Calvin Klein ostudu určitě neuděláte

Boxerky

Boxerky představují pomyslný mezistupeň mezi těsnými slipy a volnými trenkami. Nejlépe vypadají na mužích se středně širokými stehny a neměly by mít moc výrazné švy, protože jinak hrozí, že budou nepříjemně tlačit.

Vhodně zvolené boxerky jsou spodním prádlem pro každý den. Dobře se v nich sportuje a vypadají sexy. Chcete-li na opačné pohlaví udělat dojem, pořiďte si originální Calvin Klein spodní prádlo.

pánské boxerky Calvin KleinKvalitní pánské boxerky Calvin Klein jistě vzbudí žádaný dojem

Trenýrky

Trenýrky neboli trenky – ideální spodní prádlo pro milovníky volného střihu. Ovšem pozor – neměli byste si pořizovat model, který je o několik čísel větší. Příliš velké trenky nejsou příliš pohodlné, protože se neustále shrnují. A buďte obezřetní také v souvislosti s designem – vyhněte se starobyle vyhlížejícím kouskům a raději vsaďte na moderní trenky Puma či jinou známou značku, kterou pořídíte výhodně v největším českém e-shopu se spodním prádlem – Trenýrkárna.cz.

1moda.cz