Šperky udělají radost vašim nejbližším

Nemusíte čekat na svátek zamilovaných, abyste svému milému darovali něco pěkného, co zahřeje u srdce. Vždyť láska se oslavuje každý den, ne pouze jeden den v roce. A co říkáte na přátelství? Také si myslíte, že si vaše přátelství zaslouží malou pozornost?

Pandora

Náramek s jedinečným příběhem

Lidé se šperky zdobí od nepaměti. Mění se pouze provedení, designy, materiály a nechybí ani bezvadné nápady. Zkuste si pořídit některý z okouzlujících náramků, abyste si na něho postupně přidávali různé korálky a přívěsky. Brzy stačí pouhé podívání, abyste si připomněli zvláštní příběh, který vznikne během vaší určité životní etapy. Korálky Pandora si vyberete podle momentální situace. Zamilovaní nikdy nepohrdnou stříbrným korálkem ve tvaru srdce, který byl zhotoven z drobných srdíček, jež na sobě mají třpytivou glazuru v červeném a růžovém odstínu. Vzhledem k tomu, že jde o ruční práci, tak nikdy nezískáte úplně identický kousek jako již koupený, tím se jenom podtrhne vaše jedinečnost.

Symboly lásky nikdy neomrzí

Kdo by zanevřel na lásku, když se stále objevuje v lidském životě? Neznamená, že když jste jednou nenarazili na toho pravého, že to podruhé nevyjde. Náramky Pandora vám mohou připomínat každého, kdo s vámi prošel kousek společné cesty. Ať už půjde o milého, partnera, kamarádku, sourozence a jiné blízké osoby. I vy můžete někoho obdarovat. Zkuste se řídit heslem: „V jednoduchosti je síla“, čímž vám sem zapadne stříbrný korálek v jasně červené barvě, kterému nechybí známý nápis „Love“. Pandora a romantika jdou dohromady, proto se vyhotovil i korálek ze stříbra spojující srdce a velkou růži. Ozdobení vás okouzlí, protože nikdo nepřehlédne drobné zirkony zelené barvy. A další srdcový tvar dotvořily dvě siluety postaviček, které si hrají na houpačce. Stále je z čeho vybírat, určitě to zkuste!

Sdílet článek

1moda.cz