Stříbrné náušnice pro ženy i dívky

K ženě šperk rozhodně patří, protože vhodně zvolená ozdoba vyzdvihne ženinu osobnost a postará se o dokonalou harmonii s jejím momentálním outfitem. Mezi nejoblíbenější šperky patří ty ze zlata a stříbra, i když stříbrné jsou možná malinko oblíbenější. Je to dáno pochopitelně i cenou, která je oproti zlatu výrazně nižší. Žena, jež ráda šperky střídá, bude spíše volit stříbrné, kterých může mít ve své sbírce přeci jen o něco více než zlatých. Navíc stříbro je opravdu nádherný cenný kov – jeho barva se hodí ke každé ženě.

Stříbrné náušnice

Stříbrné náušnice pro každou příležitost

Převážná většina žen a dívek má ve svém ušním lalůčků nějakou ozdobu. Stříbrné náušnice asi patří k těm druhům šperků, které ženy střídají nejčastěji. Je to pochopitelné, každý šperk se hodí k jiné příležitosti. Pro návštěvu divadelního představení nebo plesu je třeba zvolit náušnice, jež budou korespondovat se zvolenou róbou a podtrhnou sváteční atmosféru. Naopak do zaměstnání by výrazné náušnice působily poněkud rušivě. Své o tom ví i internetový obchod Šperky Le Clay, který se specializuje na nabídku stříbrných šperků pro každou příležitost. V jeho sortimentu najdete ovšem i šperky z kovů, a to z chirurgické oceli, titanu nebo wolframu.

Tip na hezký dárek – stříbrné náušnice

Hledáte zajímavý dárek s trvalou hodnotou, jímž byste obdarovali svou blízkou osobu – ženu, dívku či přítelkyni? Pak stříbrné náušnice možná budou tou pravou volbou. Těch totiž není nikdy dost. Některá dává přednost jednoduchému designu stříbrných náušnic na šroubek, jiná má raději dlouhé náušnice. Internetový obchod Šperky LeClay myslí i na malé slečny, pro něž má ve své nabídce dětské stříbrné náušnice s motivy, které se hodí pro dívky. V současné době jsou velmi populární náušnice s krystaly Swarovski, jenž se prodávají snad ve všech barevných odstínech. Stačí si vybrat ten, který bude ladit s barvou očí obdarované ženy.

1moda.cz