Stylové oblečení na jógu s nádechem Bali

Každá pohybová aktivita si vyžaduje nejen dostatečné množství času a soustředění, ale také spolehlivé oblečení. Mezi nejoblíbenější cvičení současnosti patří jóga, u níž toto tvrzení platí stoprocentně. Právě při józe byste měli dosáhnout harmonie jak po fyzické, tak i duchovní stránce. Vybrat si můžete nejrůznější oděvy i doplňky. Ne vždy ovšem budou splňovat vaše požadavky. I proto se vyplatí vsadit na sortiment eshopu Sitara, který se vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou.

-joga-khaki-leginy

Probuďte v sobě lásku k józe

Výběr oděvů na jógu musí být precizní a u Sitary se budete moci spolehnout na skvělý design a příjemný pocit. Kolekce od této společnosti je inspirována krásou Bali. Slunce, pohodové chvilky na pláži, moře a snění. Přesně to jsou výrazy, které shrnují náladu, již budete během cvičení mít. Vybírat si přitom budete moci ze spousty nejrůznějších barev a také střihů. V nabídce eshopu jsou i nejrůznější šperky a doplňky.

Moderní jóga tílka

Základem pro cvičení jógy je nákup jóga tílka. U Sitary je v nabídce spousta různých modelů. Jejich základem je 100% bavlny. Většina z tílek je optimální pro jakýkoli druh jógy. Prakticky všechny typy jsou ozdobeny nějakým motivem, který je s tímto duchovním cvičením spjatý. Zajímavé je například tílko se symbolem Ganéši. Toto božstvo dokáže odstranit z cesty nepříjemné překážky, jež jsou před nás neustále kladeny. Hezké jsou ale i jiné motivy, mezi něž patří například jing jang, zlatý Óm a ostatní.

tyrkysove-joga-tilko

Nezbytné doplňky

Na rozdíl od některých dynamičtějších pohybových aktivit umožňuje jóga i nošení nejrůznějších šperků a doplňků. Moc hezká je třeba bronzová mala vyrobená z rudrakshi a říčních perel přímo z Bali. Náhrdelník díky semínkům ze stále zeleného stromu rudraksha dokáže vytvořit ochranné kruhy a pomoct vám při cestě za úspěchem. Zvolit si ale klidně můžete i náramky, prstýnky a jiné šperky.

petrolova-joga-podprsenka-stribrny-om

1moda.cz