Svatba jako z pohádky

Svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě ženy. Vše, co se v něm odehraje, musí být perfektní. Patří (ženichové prominou) jen a jen nevěstě, která by si měla připadat jako princezna. A co dělá princeznu princeznou? Jistě, základem krásy každé princezny, a tedy i nevěsty, jsou šaty. Ať už hledáte prodej svatebních šatů, nebo si vystačíte s půjčenými, potřebujete ty pravé pro vás. Jak je vybrat?

Sebekrásnější šaty, které vás zaujaly na stránkách katalogu, nemusejí být ty pravé pro vás

Ať už jdete vybírat svatební šaty nebo každodenní oblečení, buďte k sobě upřímná. Každá žena je krásná, ovšem vždy svým vlastním způsobem. Co by to také bylo za svět, kdybychom každá vypadala stejně. Proto by se vaším prvním vodítkem měl stát typ vaší postavy.

Svatební šaty

Postava s rozšířenými boky

Tzv. hruškovité, robustnější postavě sluší šaty se sukní do písmene A. Pas by měly mít umístěný pod prsy a ušité ze silnější tkaniny. Vhodný je například taft, který odvede pozornost od problémových partií. Také živůtek nebo výstřih do V takové postavě zalichotí. Rozhodně ale takovou postavu neschovávejte do volných či snad i do větší velikosti šatů! Nezapomeňte, že nemáte co schovávat.

Větší poprsí

Postavě, které dominují větší prsa, (přes protesty pánů) nesluší hluboké výstřihy. Zvláště v tento slavnostní den by žena neměla působit vulgárně, ale naopak noblesně. Také je vhodné zvolit drobnější šperky a vyhnout se příliš nápadným živůtkům, které prsa opticky zvětšují.

Jablíčka

Postavě se zastřeným pasem sluší všechny podoby pásků, které byť jen vizuálně oddělují vrchní a spodní díl šatů. Skvělou volbou budou živůtek, výstřih do V a široká sukně.

Atletická postava

Pro ženy s atletickou postavou jsou ideální nejen korzetové šaty se širokou sukní, ale půvabně a něžně budou vypadat i v šatech pouzdrového stylu. Drobnou postavu určitě neskrývejte za zbytečně nabíranou látku, ale dejte přednost čistým střihům, kombinaci látky a krajky. I doplňky vybírejte střízlivě.

Svatební salon Most

Nejen Severočeškám doporučujeme svatební salon Most, který se o každou svou zákaznici pečlivě postará a s výběrem šatů ochotně pomůže. Nakoupíte zde vše od šatů a bot až po svatební výzdobu na auto.

1moda.cz