Trička i pro retro geeky

Pokud ve vás přetrvává názor, že geek je blázen do informačních technologií, je čas si ho poupravit. Ano, může to být někdo, co se jen mrkne na chytrý telefon a ví o něm pomalu víc než výrobce. Ten, co v podstatě není schopný bavit se o ničem jiném než o technologických vychytávkách. Ovšem ne proto, že by nic jiného nevěděl, ale nic dalšího ho tak nebaví. Takže často bývá zbytkem světa považován za podivína.

Nemusíte být zrovna ajťák

Geek je člověk, který je pro něco hrozně zapálený, jeho záliba v určitém oboru nebo zapálení pro nějakou věc (film, sport, značku auta) je obrovská. Asi každý z nás jím tak nějak je, jen to chce přidat se ke správné geek side. Poznáte ji podle toho, že její stoupenci nosí trička s tím potiskem, který tuto zálibu vtipně vystihuje.

Během života asi projdete několika takovými side. U mě to asi byli nejdřív králíci z klobouku (nebo možná maxipes Fík), později můj život ovládla ABBA a ještě potom metal, až přišla dospělost a s ní úplně jiné zájmy. Dnes u mě jednoznačně vyhrává The Big Bang Theory a Sheldon Cooper.

Trička s trochou nostalgie pro celou rodinu

Tričko Pat a Mat

Najít dobré geek triko je docela náročná, zdlouhavá a zodpovědná práce, proto je dobré mít v záložkách pár e-shopů, kde se dá hledat. Jedním z nich je Geekshirts.cz, tam je opravdu z čeho vybírat. Název je trochu zavádějící – v nabídce nemají jen trička, ale i mikiny, tašky, polštářky, dokonce i body pro mimina.

Nedávno mě chytla jejich retro kolekce Pat a Mat. Znáte ty roztomilé kutily, co chtějí opravit nějakou drobnost a v závěru si zbourají domek? Kdo by je neznal, že. Už přes čtyřicet let na nich vyrůstají další večerníčkové generace (tedy jestli ještě existuje Večerníček?) a pokaždé nás znovu dostanou.

Tričko nebo mikina s jejich portréty a nápisem „Záruka kvality“ má vtip a bude perfektním dárkem pro každého kutila. Nebo můžete koupit geekshirts z kolekce Pat a Mat pro celou rodinu a ukázat všem kolem vaši zálibu i soudržnost.

1moda.cz