Trika a mikiny s názorem

Pokud chcete vystoupit z davu a ukázat skrze oblečení váš styl a třeba i osobní postoj, musí váš šatník obsahovat netradiční kousky. Žijete v přesvědčení, že se za originalitu draze platí? Nebo si myslíte, že Česká republika je příliš malá země na to, aby mohla nabídnout něco opravdu cool? Jste na omylu. Dokáže vám to jedinečná nabídka od Hoodie.

hipster-tricko-damske-582x721

Hoodie je internetový obchod, který nabízí originální mikiny a trička s potiskem. Motivů zde najdete několik desítek a platí, že co kus, to cool design. Mikiny a trička nejsou určeny pro „padavky“ ale pro lidi s názorem, kteří chtějí svému okolí skrze oblečení jasně sdělit, co je baví a co se jim líbí.

Velké množství motivů je inspirováno světem filmu a seriálů. Naším tipem je tričko s nápisem Tričko SHIP HAPPENS a vtipným obrázkem potápějícího se Titaniku. Měli jste už někdy „den blbec“, razíte krédo, že se „prd“ se stane? Tričko SHIP HAPPENS by vám v šatníku nemělo chybět.

Ship-happens-tshirt-damska-582x721

Jste fanouškem dnes již kultovního seriálu Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)? Nesmí vám chybět tričko IM NOT CRAZY s kultovní hláškou I´m not crazy, my mother had me tested! od Sheldona Coopera. Hoodie to jsou i trička s vtipným potiskem, který je inspirován světem internetu a her. Mezi top v této kategorie určitě patří Tričko Minecraft s Creeperem. Budete mít odvahu si ho obléknout?

77_NO_D-582x721

Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, jsou velmi příjemná na těle. Bavlna je prodyšný materiál, tričko unosíte celoročně. Trička koupíte v pánském i dámském střihu.

Mikiny nezůstávají pozadu

chooseyoursupport_male-582x721

Stejně stylové jsou i Hoodie mikiny. Možné je sehnat mikiny se stejnými či podobnými potisky jako mají trička. Díky tomu dokážete vytvořit dokonalý outfit. Mikiny mají klasický dámský či pánský střih, praktickou přední kapsu a kapucu. Ušity jsou z velmi kvalitního materiálu, který tvoří 80% česaná bavlna + 20% polyester. V zimě krásně zahřejí. Dostupné jsou velikosti S, M, L, XL a XXL.

banana2_l-582x721

Nevíte, čím potěšit někoho z rodiny či kamaráda? Chcete být originální? Zjistěte si, co má daná osoba ráda a podle toho jí vyberte tričko s vtipným potiskem z e-shopu Hoodie. Zabodujete!

1moda.cz