Ty nejlepší kousky z erotického spodního prádla

Pokud chcete svého miláčka dostat do kolen, využijte maximálně svých ženských předností díky spodnímu prádlu. Muže pěkně nažhaví, když se před ním ukážete v nějaké sexy košilce či erotickém oblečku. Navodí tu pravou intimní atmosféru a oživí jinak běžné večery. Překvapte jej, když to nebude čekat. Jistě mu uděláte radost a váš partner si vás bude o to více hýčkat. Nechejte si inspirovat námi, protože jsme přesně pro intimní příležitosti připravili to nejlepší z erotického spodního prádla.

Košilky

Pakliže si nepotrpíte na odvážnější kousky, ale jste spíše romantické duše i vy můžete být přirozeně sexy v krásné košilce. V košilce toho až tak vidět není, ale působí zapeklitě sexy. Lze vybrat takovou, která kombinuje romantiku i svůdnost. Košilka působí přitažlivě a zároveň je i praktická, protože ji můžete využít místo pyžamka na spaní. Ke košile je možné v řadě případů pořídit kalhotky ve stejném stylu. Košilkou vašeho milého naladíte, tak jak si budete přát. Velice trendové jsou košilky krajkové nebo z polo-průhledných materiálů, které je možné pořídit v různých barvách.

Letní lehká růžovo černá košilka, která zakryje co má, ale je zatraceně sexy.

Letní lehká růžovo-černá košilka, která zakryje co má, ale je zatraceně sexy.

Nádherná černá krajková košilka nenechá žádného chlapa chladným.

Nádherná černá krajková košilka nenechá žádného chlapa chladným.

Erotický komplet

Erotické prádlo pro ženy, které se nebojí odvázat, může mít i podobu podprsenky a kalhotek, nikoliv však v klasickém duchu, ale pochopitelně v erotickém. Jedná se v podstatě i „miniaturní“ spodní prádlo, které zakrývá jen to nejdůležitější a někdy ani to ne :-). Jestliže vás váš partner uvidí v podobné soupravě, ihned se na vás vrhne.

Toto spodní prádlo asi na běžné nošení neoblečete, ale pro lehtivé hrátky je ideální.

Toto spodní prádlo asi na běžné nošení neoblečete, ale pro lechtivé hrátky je ideální.

Další erotická souprava doplněná podvazky. No uznejte. Je pořádně žhavá!

Další erotická souprava doplněná podvazky. No uznejte. Je pořádně žhavá!

Korzety

Mezi erotické spodní prádlo musíme zařadit i korzety. Jsou svůdné, nádherně pozvednou poprsí a zeštíhlí pas. Některé modely se dají nosit i do společnosti. Korzet z vás vytvoří elegantní dámu, za kterou se však může skrývat pořádná dračice, která to se svým chlapem umí. Korzety jsou obvykle na šněrování, takže se jimi dá postava krásně vypasovat. Krásné jsou korzety v provedení s krajkou.

Korzet pro jemné ženy, které chtějí působit zranitelně, ale dráždit.

Korzet pro jemné ženy, které chtějí působit zranitelně, ale dráždit.

Elegantní korzet pro větší dračice.

Elegantní korzet pro větší dračice.

Bodystocking

Novinku mezi erotickým prádlem tvoří bodystocking. Že jste to zatím neslyšela? Dnes už ano a jedná se o opravdu krutě přísné sexy prádélko. Jedná se o svůdné punčochy po celém těle, které jsou z velmi průhledného materiálu, přesně jako punčošky. Toto síťované erotické prádlo vašeho partnera musí bezpodmínečně překvapit a vyrazí mu dech. Samozřejmě v tom dobrém slova smyslu. Větší představu, jak toto prádélko vypadá si však uděláte díky obrázku. Takže koukejte. Máte na toto odvahu?

Bodystocking poprvé

Bodystocking poprvé v černém provedení.

A podruhé ve žhavé červené.

A podruhé ve žhavé červené.

Zdroj fotografií: spodni-pradlo.emanuela.cz

1moda.cz