Vaše originální trička

Být originální je někdy velice snadné. Vymyslíte novou písničku, napíšete úžasnou povídku, vylepšíte svou zahradu nápaditými doplňky, pořídíte vychytávky do vašeho domu nebo si jednoduše namalujete návrh, který by jedinečně ozdobil vaše tričko. 

Zajímavý dárek pro muže

Každá žena potvrdí, že dárky mužům se vymýšlejí mnohem hůře než pro jejich něžnější polovičky. Čím letos překvapíte vašeho partnera? Nejspíše bezradně vzdycháte, že vám zase došla inspirace a budete muset nakoupit obvyklé drobnosti. Vždyť na příliš drahé věci rozhodně nemáte finance. I v levnějších variantách dobrých dárků najdete ty, které se ještě u vás nikdy nebalily. Může se jednat třeba o pánská trička s potiskem, která budou vypadat tak, jak si usmyslíte. Pokud vám nejde malování, dokonce nejste jinak kreativní, můžete si najít něco na internetu, nebo vybrat některou z vámi pořízených fotografií. Na fotce může být celá rodina, oblíbený výletní cíl, vtipná momentka, zvířecí mazlíček, ale také jiná významná událost, například nejlepší rybí úlovek z uplynulé sezóny. Fantazii se meze nekladou, brzy na něco speciálního přijdete a posléze stačí zvolit, jestli motiv půjde na rukáv, přední či zadní stranu. Z textilií jsou dále k dispozici polokošile, košile, mikiny a spodní prádlo. 

Neodolatelná trička pro ženy

Mít potisk na triku rozhodně přivítají i ženy. Nemusí jít o oblečení na doma, ale hodí se i k účelům, kdy se sestaví báječný ženský tým, který bude prezentovat obec, město či rodinu v soutěžích či kulturních a ve sportovních akcích. Při kolektivním reprezentování je dobré se zaměřit na stejné módní kolekce, což umožňují dámská trička s vlastními potisky a se zárukou trvanlivosti.

Hledáte další pěkné dárečky pro vaše blízké osoby? Nové technologie v tiskárně s dlouhou tradicí umožní získat originální hrnky opatřené speciálními potisky. Stačí vymyslet text nebo obrázek, který rozradostní vašeho kamaráda, přítelkyni či kolegy v zaměstnání.

1moda.cz