Vycestujte na levnou dovolenou i za levnými nákupy

Polovina prázdnin je již za námi a vy jste zatím nebyla na dovolené? Ještě totiž nemáte vybráno, ale rozhodně plánujete někam vyrazit? Pakliže pravidelně sledujete náš magazín, máme za to, že sledujete módní trendy a milujete nakupování. Co tedy spojit dovolenou i s nákupy? Není to zrovna ideální kombinace, jak si užít dny volna? Dovolená v některém českém i zahraničním městě nabízí nejen turistické možnosti, ale i ty nákupní a vy tak můžete poznat nová místa, pochodit po památkách, užít si jakékoliv jiné atrakce a přivézt si ty nejnovější módní kousky, ve kterém budete patřičně IN.

Ušetřete na dovolené – peníze využijte na nákupy

Líbí se vám představa takové dovolené? Jenomže na ni máte vyhrazeny určité finance a na nákupy vám tedy moc peněz nezbude? Udělejte to chytře, využijte slevy pobytů a na nakupování hadříků, botiček a módních doplňků tak budete mít mnohem více finančních prostředků, než jste vlastně původně měla. Když koupíte výhodnou dovolenou, budete moci vyjet s poloprázdných kufrem a vracet se s totálně plným.

promo foto

Načerpejte v Praze pohodu, příjemnou atmosféru a odvezte si zážitky i kufr plný nového oblečení za pár korun.

Za levnými nákupy do Prahy

Pakliže se chcete držet České republiky, ideálním místem je určitě Praha. Můžete do hlavního města vyrazit s kamarádkou nebo třeba s přítelem. Lze totiž využít levné pobyty pro dva a zakoupit voucher. Taková dovolená vás vyjde opravdu na pár korun. Voucher zahrnuje ubytování, obvykle stravu a případně i další služby. Vyjet do Prahy právě v druhé polovině léta se určitě vyplatí. V obchodních centrech (např. OC Palladium, Zlatý Anděl, Atrium Flora, na Hlavním nádraží, OC Chodov a dalších) i v menších obchůdcích v centru města i mimo něj probíhají letní výprodeje, takže můžete velmi dobře a výhodně nakoupit.

Za levnými nákupy do zahraničí

Všechny z vás jistě moc dobře vědí, že se perfektně nakupuje v zahraničí. I tam si můžete udělat výlet a navštívit města módy, jako je Miláno, Vídeň, Paříž, Drážďany, Londýn či jinou evropskou metropoli. Zaručeně právě v těchto dnech probíhají výprodeje a slevy i v zahraničních obchodech a vy budete doslova jako v ráji. Opět využijte slevy na cestování do zahraničí a pořiďte si některou z výhodných nabídek na pobyt.

Na levné dovolené se podívejte na portál newgo.cz, kde si jistě vyberete z aktuálních nabídek. Užijte si dovolenou a směle se vrhněte na nakupování.

1moda.cz