Vytvořte si originální kryt na mobil

Kryty na telefony už neplní jen funkci ochrany proti poškození. Díky širokým možnostem při výrobě se z nich mohou stát opravdu skvostné módní doplňky. Vyrábějí se z plastů, kovové, dřevěné, jsou zdobené kamínky a neexistuje barva, které by na výrobu krytů nebylo použito.

obalTéměř neomezené možnosti

Vybírat můžete z nabídky tak široké, že se až stává nepřehlednou. Možná je tedy lepší, vytvořit si vlastní kryt na mobil podle svých představ. Popustit uzdu fantazii a začít tvořit plně funkční ochranný kryt s vlastním designem. Navrhnout můžete kryty na iPhone i jiné druhy telefonů, stačí si jen zvolit svůj typ na příslušné stránce.

Jak vytvořit svůj vlastní kryt

Je to jednoduché, navíc vás nápověda na stránkách sama postupně navádí k jednotlivým krokům. Začneme výběrem zařízení, dejme tomu chceme tvořit kryt na iPhone. Na stránce klikneme na správný typ, například 6S plus. Můžeme použít některý z návrhů dole a upravit si ho pro sebe, inspirovat se nejlepšími designy ostatních uživatelů, nebo začít tvořit svůj vlastní úplně od začátku.

Použití špičkových technologií

Vlastní tvorba se skládá ze tří kroků: volby barvy, textu a obrázku. Obrázek si můžete vybrat z databáze nebo nahrát svůj. Klidně si můžete vytvořit kryt na mobil s vlastní fotkou, ten si jistě nespletete s ostatními na stole.

Díky použití švýcarských inkoustů, jsou výsledné barvy dokonalé, opravdu reálné a plné života. Výsledný obrázek je navíc „zapečený“ pod lesklou vrstvou, zůstává tak stále na svém místě a v původní kvalitě.

Na jaké zařízení je možné vytvořit kryt

Stejným způsobem vytvoříte kryt i na jiný typ telefonu, například kryt na Samsung, Sony Xperia nebo LG, ale také na iPad. Pokud svůj typ zařízení nenajdete, napište společnosti, jistě najdou řešení. Na osobním přístupu si společnost MyCase, s.r.o. zakládá stejně jako na nejvyšší kvalitě a rychlému vyřízení objednávky. Včetně dopravy zdarma.

 

1moda.cz