Za princeznu nejen na svatbě, ale i na plese

Pokud je nějaká příležitost, při které každá žena vypadá jako princezna, je to svatba. Nevěsty by si z fleku mohly střihnout roli princezny v pohádce. A často se to dá říct i o vymóděných slečnách a dámách na plese. Stačí vybrat nádherné šaty.beautiful-909553_1280

Překrásné svatební šaty mají v pražském salonu Brilliant Princess. Jak napovídá název, soustředí se tam skutečně na šaty pro princezny. Zastupují světoznámé evropské i světové značky jako White One, Eddy K, La Sposa, Atelier Diagonal, Romantica, Alyce Paris a další. Že vám ta jména převážně ze Španělska nic neříkají? To vůbec nevadí. Šaty vás určitě osloví.

wedding-dress-850606_1280

V pražském salonu zastávají názor, že každá nevěsta by se měla ve svatební den cítit výjimečně a měla by být tou pravou princeznou. Proto se každé zákaznici věnují individuálně, pomohou jí vybrat nejen šaty, ale také doplňky (kloboučky, vlasové doplňky, podvazky, rukavičky, pompadurky, kabelky). Svatební šaty Praha navíc obléknou také družičky a družby.

wedding-846923_1280

Princezna na plese

Na to, abyste se mohla cítit jako princezna, vůbec nemusíte čekat až do svatby. Plesová sezóna je v plném proudu, takže stačí obléknout pěkné plesové šaty Praha a vyrazit.

Na rozdíl od většiny obchodů a e-shopů, které prodávají hlavně černé šaty, mají široký výběr různých barev. Většina z nich je opravdu princeznovských – světlé odstíny růžové, modré, champagne. Nechybí bohaté princeznovské sukně, splývavé modely, taftové modely i krátké plesové šaty známých světových značek. Úžasné jsou tzv. 2 v 1 šaty, které jsou dlouhé, ale sukni lze odepnout a tím je změnit na krátké. Hodí se například na maturitní ples. Na nástup třídy je hezké jít jako honosná dáma v dlouhých, ale v pozdějších hodinách se rozhodně lépe tancuje v šatech po kolena.

Salon Brilliant Princess oblékal i účastnice Miss Expat, takže si můžete být jistá, že tady dostanete opravdovou kvalitou, díky které budete hvězdou každého plesu. Plesové šaty výprodej ani nezruinují vaši peněženku.

1moda.cz