Festivalové náramky a jejich praktické využití

Festivalové náramky se staly neodmyslitelnou součástí moderní festivalové kultury. Tyto barevné, nápadité a často originálně zdobené produkty mají za úkol nejenom sloužit jako vstupenka na hudební či jinou událost, ale také vyjadřovat spřízněnost s daným festivalovým děním. I proto si je někteří účastníci festivalu schovávají jako památku. Jaké mají festivalové náramky výhody?

Festivalové náramky jako symbol spřízněnosti

Letní hudební festivaly jsou společenskou událostí, hojně lidmi navštěvovanou. Patří k nim pohoda, dobré jídlo, umělecký zážitek i společenské setkávání. Některé trvají i více dní, takže jsou příležitostí pro strávení příjemných chvil, plných odpočinku a relaxace. Pořadatelé připravují pro návštěvníky festivalové náramky, které jsou nejen symbolem platícího diváka, ale také spřízněnosti s danou akcí. 

Jejich výhoda tkví v tom, že zastupují funkci vstupenky, takže divák se nemusí zajímat, kde ji má. K prokázání vstupu na akci mu postačí právě festivalový náramek. Mnozí lidé se ho pak nechávají jako suvenýr, který jim má připomenout příjemné okamžiky, které na festivalu zažili.

Jaké festivalové náramky existují

Pokud hledáte vhodný festivalový náramek pro událost, kterou pořádáte, tak na výběr máte několik možností. Můžete vybírat mezi náramky s nápisy i bez, lze pořídit šňůrky na krk, textilní, silikonové nebo vinylové náramky, barevné náramky s čárovým kódem, tyvek náramky a existují i náramky pro děti. Tyvek se vyrábí z polyetylenových vláken, jedná se tedy o umělý materiál, jenž je velmi pevný a odolný vůči přetržení nebo proražení. Tyvek náramky bývají vybavené lepicí vrstvou s bezpečnostním výsekem.

Náramky nejen na festivaly

Hovoříme tu sice o festivalových náramcích, ale tyto produkty mají daleko širší uplatnění. Je možné je využít pro vstupy do akvaparků, muzeí, zoologických zahrad, kempů či na různé sportovní akce. Pořadatelům zjednodušují kontrolu platících návštěvníků. Hledáte-li pestrou nabídku těchto náramků, můžete se podívat na webové stránky firmy Vipnáramky.cz.

1moda.cz