Jak vybrat šaty na ples pro plnoštíhlé? Podívejte se na tipy od Come Madame

Krása každé ženy spočívá v její jedinečnosti a sebejistotě, přičemž správný výběr šatů takovou sebejistotu ještě zvýrazní. Pro plnoštíhlé dámy je výběr ideálních plesových šatů výzvou, ovšem s několika základními radami dosáhnete dokonalého výsledku

Co dodržet při výběru šatů? 

Jestliže jsou ve vašem hledáčku šaty na ples pro plnoštíhlé, potom se držte hned několika základních tipů. V první řadě zvolte vhodný střih. Ideální volbou je takzvaný empírový střih, který zdůrazňuje oblast pod prsy a volně padá směrem dolů. Jedná se o vskutku lichotivý výběr. Stejně tak šaty ve tvaru písmene A dokonale zakryjí boky. 

Zaměřte se pak i na barvu a vzory. Temné odstíny jako černá, tmavě modrá a zelená opticky zeštíhlují postavu. Pokud se vám zamlouvají vzory, zvolte menší a jemnější vzory, jež nepřidávají na objemu. Zdůrazněte své přednosti. Jestliže máte hezký dekolt nebo štíhlé ruce, zvolte šaty, které tuto část zdůrazní. Šaty s výstřihem ve tvaru písmene V opticky protáhnou postavu a strhnou pozornost na krk. 

Dalším zásadním aspektem je materiál. Zvolte takový materiál, který je příjemný na dotek. Vyhýbejte se elastickým materiálům, protože jinak by mohly šaty přilnout k tělu a zdůraznit nedokonalosti. 

Come Madame, to je kvalitní móda za přijatelnou cenu

Ať už hledáte letní maxi šaty, nebo plesové šaty pro plnoštíhlé, podívejte se do nabídky Come Madame. Pod danou značku spadá i internetový obchod La Silueta. V Come Madame věří, že každá žena by měla mít přístup k vysoké kvalitě módy bez toho, aby za ni musela platit majlant, a proto nabízí starší kolekce světových značek. Samozřejmě v portfoliu najdete i nové kolekce, a to za přijatelné ceny. 

Kvalitní móda nemusí být přemrštěně drahá, a to je motto, kterým se řídí v Come Madame.

1moda.cz