Originální šperky pro slavnostní události i běžné nošení

Objevte krásné a originální šperky, které na první pohled zaujmou svým kvalitním zpracováním a jedinečným designem. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a vyberte si nádherný skvost, co zkrášlí každou ženu, které záleží na jejím vzhledu. Ke každému šperku navíc dostanete také certifikát pravosti. 

Elegantně luxusní perlové náušnice

S elegantně luxusními perlovými náušnicemi své okolí zaručeně okouzlíte. Stříbrné náušnice s perlou se hodí pro jakoukoliv příležitost a jsou zajímavým doplňkem každého outfitu. Jsou skvělou volbou nejen pro slavnostní události, ale i k běžnému nošení. Na zajímavosti náušnicím dodávají třpytivé zirkony.

Tajemný náramek se symbolikou života

Máte rádi mystiku a tajemnou symboliku? Pak vás jistě okouzlí náramek strom života, který na první pohled zaujme nápaditým designem. Náramek zdobí křišťál v kombinaci se stříbrným přívěskem v podobě stromu života. Ten symbolizuje život, moudrost, stabilitu, a toho, kdo jej nosí, ochrání před zlými silami a přinese mu do života potřebný klid a lásku.

Perlové sety jako stvořené pro speciální příležitosti

Pro speciální příležitosti, jako jsou plesy, svatby a další podobné, jsou dokonalým doplňkem perlové sety. Ty obsahují náhrdelníky, náramky a náušnice ve stejném provedení, takže nemusíte řešit problém s tím, zda k sobě jednotlivé kousky šperků ladí. Kromě klasické bílé je na výběr i z dalších barevných variant, jako jsou růžová, levandulová, šedá nebo černá.

Partnerské náramky jako ideální dárek z lásky

Ideálním dárkem z lásky nejenom k Valentýnu, ale i k jiným příležitostem, jsou skvělým řešením originální partnerské náramky. Ty jsou mezi partnery velmi populární. Jsou způsobem, jak svému protějšku vyznat lásku. Stačí si jen vybrat některý ze široké nabídky designů a stylů.

1moda.cz