Omlazení pleti si zaslouží každá žena

Každá žena touží vypadat mladě a krásně. Ovšem ne každá žena má geneticky danou pevnou a dlouhodobě mladistvou pleť. Proto dnes i ženy, které mají okolo třiceti let, trápí povadlá pokožka s výraznými známkami stárnutí a únavy. Moderní estetická medicína nabízí celou škálu omlazujících procedur, s nimiž získáte zpět prozáření pleti a samozřejmě též vypnutí kontur.

omlazení pleti

Zvýšenou péči by měly ženy obecně věnovat očím a citlivému okolí očí. Únava se podepisuje zejména na kruzích pod očima a nevzhledných váčcích okolo očí. Proto se nabízí ošetření trvající přibližně dvacet minut. Díky aplikaci injekční výplně s obsahem kyseliny hyaluronové, vitamínů a aminokyselin se výrazně vyplní prohlubně a vrásky v okolí unavených očí a tím získá váš pohled dopět mladistvost. I když je ošetření prakticky bezbolestné, může se po aplikaci výplně objevit mírné zarudnutí či otok, eventuálně malá modřinka. Během jednoho dne ale tyto příznaky zmizí a vám zůstane už jen svůdný a plný pohled.

Pryč se starou kůží a vráskami

První vrásky jsou strašákem všech žen už okolo dvacátého roku. Bezbolestný chemický peeling je jednou z možností, jak zjemnit drobné vrásky, zesvětlit pigmentové skvrny a zmírnit projevy akné. Klientky s mastnou pletí a rozšířenými póry ocení aplikaci účinné kyseliny trichloroctové. Jakmile bude ukončena doba působení, přichází na řadu neutralizační roztok. U každého individuálně lze navrhnout dobu působení a koncentraci účinné látky. Toto ošetření není příliš vhodné pro suchou a extrémně citlivou pleť a stejně tak se chemický peeling nedoporučuje lidem s rozšířenými nebo praskajícími žilkami. Ošetření samo o sobě trvá asi půl hodiny až hodinu, podle délky působení účinné kyseliny trichloroctové.

SKIN CARE Liberec

Estetická dermatologie představuje laserový peeling s karbonovou maskou

Rychlého a bezbolestného omlazení pleti dosáhnete též laserovým peelingem s karbonovou maskou. Pleť bude mít po aplikaci sjednocený tón, rozzářený efekt a zároveň bude jemnější a hladší. Součástí výsledku je také stažení rozšířených pórů a minimalizace jemných vrásek. Je zcela běžné, že během aplikace cítíte lehké zahřívání a občas mírné brnění. Laserový peeling nevyužívá anestezii a ihned po zákroku se můžete věnovat běžným aktivitám. Chcete-li docílit maximálně zářivé pleti před významnou událostí, doporučuje se aplikace jeden až dva dny před samotnou akcí. Jestliže je vaším cílem dlouhodobá stimulace kolagenu a mladistvý vzhled, vyplatí se absolvovat proceduru pravidelně jednou za měsíc. Obrovskou výhodou je rychlost ošetření, potřebujete jen třiceti minut svého času. Laserový peeling je zcela bezpečný, bez požadavku na rekonvalescenci a poškození okolní tkáně.

Luxusní péče pro náročné klienty

V Liberci naleznete velmi moderní, soukromé zdravotnické zařízení sledující aktuální trendy a pracující se špičkovým týmem odborníků na krásu. SKIN CARE Liberec pracuje s nejmodernějšími přístroji a v posledních letech rozšiřuje služby o léčebně relaxační techniky a ošetření intimních partií.  Opomenout nelze ani novou gynekologickou ambulanci pro ženy a dívky od patnácti let. Pravidelné novinky a akce na ošetření si oblíbíte! Díky širokému spektru služeb totiž můžete pečovat o celý svůj zevnějšek a dopřát si kvalitní relaxaci. Nechejte si vyšetřit znaménka, bojujte úspěšně s nehtovou plísní na nohách, popřípadě podstupte kvalitní medicinální pedikúru.

Pro dokonalý vzhled a zejména pak váš dobrý pocit se vyplatí investovat do krásy a řešit všechny nedokonalosti, se kterými se potýkáte. Ať už to bude léčba oparu, korekce jizev, odstranění pigmentových skvrn či korekce nevzhledných žilek, odborníci vám naordinují ošetření na míru za velmi příznivou cenu. A to stojí za to, nemyslíte?

1moda.cz