Zvažujete zvětšení prsou? Co od něj očekávat?

Existuje velké množství žen, které, možná aniž by to řekly nahlas, trpí malou velikostí svého poprsí. Na světě je jich více, než si myslíme. A možná se mezi ně řadíte i vy. Přiznat si a vyslovit nahlas, že pro nás malá prsa znamenají komplex, není žádná ostuda. Naopak, je to velmi přirozené. Prsa přece symbolizují ženskost a srovnávají ženskou siluetu do harmonických a sexy křivek. Jsou to tedy z velké části ona, jež stojí za zdravým ženským sebevědomím a ne zřídka i za spokojeným manželem. Ne nadarmo se říká, že je zvětšení prsou pro ženu nejrychlejší terapie – přinese jí nejen viditelně lepší vzhled, ale také dokáže zásadně zvednout její sebevědomí. To platí dvojnásobně u stavů po porodu, kdy mohou prsa ztratit pevnost a tvar, nebo v případech asymetrických prsou, kdy je jednoduše jedno jinak velké než druhé.

zvětšení prsou

Co by vlastně měly ženy o zvětšení prsou vědět a co jim usnadní rozhodování? Podívejme se na to alespoň v základních bodech.

Náročnost operace

Zvětšení prsou, ač by to mohlo mást, patří ke spíše nenáročným operacím. Co se týká skutečně výrazného omezení pohyblivosti, vyjde zhruba na týden až dva. Potom už se ale, až na pár kontrol u lékaře, můžete vrátit k běžnému životu. Vynechání sportovních aktivit a velké fyzické námahy na období alespoň měsíce či dvou je samozřejmostí. Získáte tím ale jistotu, že se vše zahojí, jak má.

Rizika zvětšení prsou

O zvětšení prsou se nedá hovořit jako o riskantní operaci. Stejně tak ale nelze jednoznačně říci, že je zcela bez rizik. Jako každý zákrok, i tento vyžaduje zásah do organismu a může s sebou, byť v minimu případů, komplikace přinést. Samy ženy ale mohou udělat hodně pro to, aby se tak nestalo. Obecně lze říci, že pokud implantáty sledují a nevyhýbají se pravidelným kontrolám, nic jim nehrozí. O tom, že by implantáty zvyšovaly riziko rakoviny, neexistují žádné průkazné studie a na tuto informaci se nahlíží spíše jako na poplašnou zprávu. S implantáty dnes lze také velmi komfortně kojit. Zanedbat by se samozřejmě neměl termín výměny implantátu. Roli hraje přirozeně „trvanlivost materiálu“.

Než vám zvětší prsa…

Projdete důkladným kolečkem lékařských vyšetření a také rozhovorů. Lékař bude chtít znát nejen vaši motivaci, ale také vaši finální představu. Společně se pak pokusíte najít to správné řešení. Nezapomínejte, že vaše představy by měly být především reálné – tedy např. že při váze 50 kg nemůžete mít poprsí velikosti šest. Lékař vám vysvětlí, že existují dva základní způsoby umístění implantátu, jednak pod prsní sval, popřípadě pak pod prsní žlázu. Vysvětlí vám také, která varianta by pro vás byla lepší a proč. Operaci prsou také předchází vyšetření internisty. Jako u jiných zákroků, ani u tohoto byste neměli přijít s rýmou nebo virózou kvůli případným komplikacím. 

motivaimplantaty

Narkóza?

Ano, nebojte se, nikdo do vás nebude řezat zaživa. Operace je z těch kratších, trvá tedy jednu až dvě hodiny. A po tom, co se do růžova vyspíte, začíná váš nový život v novém těle. Detailnější informace naleznete například zde.

Fixovací podprsenka?

Určitě ji znáte z všemožných pooperačních fotografií estetických klinik a určitě víte, že nepatří mezi sexy módní výstřelky. Její službu ale velmi oceníte. Elastická bandáž, případně speciálně upravená podprsenka, je zde od toho, aby vše držela pěkně pohromadě. Nosit ji budete celý měsíc, v některých případech i dva, a nebudete se s ní koupat. Sprchování samozřejmě možné je, nicméně opatrně.

Jak si vybrat kliniku a implantáty?

Volte kvalitu. Jde přece o vaše zdraví. Specializovaný web www.motivaimplantaty.cz vám pomůže s výběrem certifikovaného operatéra, který umí práci provést natolik odborně, že po ní zůstane jen minimální jizva. Získáte zde rovněž spoustu informací o prsních implantátech. Čím větší škála velikosti a tvarů implantátů, tím samozřejmě také lépe pro vás. Implantáty Motiva jsou na pohled i dotek přirozené vzhledem k použití silikonového kohezivního gelu. Ergonomické implantáty garantují dlouhodobou spokojenost a vysokou kvalitu s doživotní zárukou. I přesto odborníci doporučují pravidelné výměny v časovém úseku asi deseti let. Vsaďte na špičkovou kvalitu, jež je výsledkem dlouhodobých studií a testů.. Vám už zbývá jen posbírat odvahu a jít do toho po hlavě. Zanedlouho můžete být novým člověkem a, a to především, čerpat z nového sebevědomí.

Zdroj: www.motivaimplantaty.cz

1moda.cz